Новини

Різдвяне послання 2021 р. від Першого Президентства

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — Президент Рассел М. Нельсон, президент Даллін Х. Оукс та президент Генрі Б. Айрінг — опублікували наведене далі Різдвяне послання у п’ятницю, 26 листопада. Цим посланням поділились кілька церковних каналів зв’язку:

Коли ми співаємо гімн Тиха ніч”, то знаємо, що життя Того Немовляти з Віфлеєму не почалося там, воно також не закінчилося на Голгофі. У доземному царстві Ісуса було висвячено наперед Його Батьком бути Месією, Христом, Спасителем і Викупителем всього людства. Його було висвячено наперед спокутувати нас. Його було ранено за наші гріхи і за наші провини його було мучено (див. Ісая 53:5). Він прийшов, щоб зробити безсмертя реальністю, а вічне життя можливим для всіх, хто будь-коли жив (див. 1 Коринтянам 15:20–22; 3 Нефій 27:13–14).

У цю священну Різдвяну пору ми свідчимо, що наш люблячий Небесний Батько “так-бо … полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне” (Від Івана 3:16).

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.