stariyshyna-i-sestra-bednar-zaproshuyut-molod-prosyty-shukaty-stukaty-(1).jpg
Новини

Старійшина і сестра Беднар запрошують дорослу молодь “Просити, шукати, стукати”, щоб знайти відповіді на життєві запитання

“Я обіцяю, що коли ви щиро і послідовно [шукатимете відповіді] відповідно до розкладу Господа і Його волі, ви завжди зможете знаходити відповіді на ваші запитання і проблеми, з якими стикаєтеся в житті”, — сказав старійшина Девід А. Беднар, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів.

Він сказав це під час всесвітньої трансляції зборів “Віч-на-віч” для дорослої молоді, які відбулися у неділю, 12 вересня 2021 року. Разом зі своєю дружиною, Сюзен, старійшина Беднар поділився зосередженими на Христі посланнями з дорослою молоддю віком від 18 до 30 років з понад 13 країн. Віртуальні та особисті збори транслювалися з Театру Конференц-центру у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта.

Учасники ставили запитання старійшині і сестрі Беднар про особисті, духовні та емоційні аспекти їхнього життя.

“Що ми можемо робити, щоб розуміти Божу волю стосовно нас і нашого особистого життя? — запитав Говард Сааведра з Юти. — Трохи більше двох місяців тому я втратив свою дружину, яка хворіла на рак, і я знаю, що усе наше життя в руках Бога”.

“Дякуємо, за таке зворушливе і дуже ніжне запитання, — сказав старійшина Беднар. — У нашому житті відбуваються різні події, і ви щойно описали трагічну втрату своєї дружини у досить молодому віці. ... Саме Спокута Спасителя виправляє все”.

Апостол і його дружина зосереджувалися на небесній силі, яка стає доступною, коли доросла молодь “просить, шукає, стукає” (тема трансляції, основується на віршах Від Матвій 7:7–8).

“Я отримала більше сили, щоб подолати свою слабкість”, — сказала 19-річна Тріша Діорес, яка віртуально брала участь у трансляції з Давао, Філіппіни.

Діорес сказала, що недавно подолала особисте випробування, зробивши своє вивчення євангелії і особисті молитви більш цілеспрямованими.

Під час спілкуванням з Беднарами Діорес пояснила, що застосувала цей принцип після перегляду всесвітніх зборів “Віч-на-віч” зі старійшиною Нілом Л. Андерсеном, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, у червні 2021 року. Вона пригадала, як почула пораду старійшини Андерсена жінці, яка хотіла зміцнити свої стосунки з Ісусом Христом, тим самим знайшовши спосіб розібратися з особистими проблемами.

“[Старійшина Андерсен] запитав її: “Що означає бути цілеспрямованим у нашій вірі?” — сказала Діорес під час свого обговорення зі старійшиною і сестрою Беднар. — Для мене бути цілеспрямованою означає свідомо виділяти час і докладати зусиль, щоб робити маленькі, незначні, прості речі кожного дня, які наблизять мене до мого Спасителя”.

stariyshyna-i-sestra-bednar-zaproshuyut-molod-prosyty-shukaty-stukaty-(4).jpg
 

“Тема нашого спілкування сьогодні — бажання йти за нашим Спасителем Ісусом Христом і дізнатися для самих себе те, чого Він навчав, і те, що нам слід робити”, — сказав старійшина Беднар.

“Це індивідуальний досвід для кожного з нас, коли ми приходимо до Нього і дозволяємо Його спокутній жертві бути частиною нашого життя”, — сказала сестра Беднар.

Пара також пригадала основні уроки, якими ділилися наші релігійні провідники зі всього світу, з понад 20 попередніх заходів із запитаннями й відповідями, які проводилися в Африці, Азії, Європі, Латинській Америці, на островах Тихого океану і в Сполучених Штатах.

“Такий огляд минулого може допомогти нам пам'ятати те, що нам потрібно пам’ятати, пригадати і поновити зобов’язання і бути краще підготовленими до можливостей і випробувань майбутнього”, —сказав старійшина Беднар.

“Ми живемо у світі і в часи, які дуже тяжкі і які дуже відрізняються від минулого,—сказала 25-річна Айтана Алапа з Вудс-Кросс, штат Юта. — Я думаю, що ці події є дуже важливими і допомагають нам орієнтуватися в тому, що робити”.

“Коли я відчуваю любов Господа до нас у словах Його пророків і натхненних провідників Церкви, це сповнює мене любов’ю—любов’ю, що Господь має до мене і до всіх моїх друзів з числа дорослої молоді”, — сказав 27-річний СіДжей Медсен з Прово, штат Юта.

“Вони хочуть йти за Спасителем, — сказав старійшина Беднар після цих зборів. — Є велика сила в єдності, яку надає знання про те, що молоді люди з усього світу об’єднані разом у цьому праведному бажанні”.

“Я хотіла б, щоб вони зрозуміли, що їх люблять, і що Спаситель любить їх, що вони належать до Церкви, яка піклується про них, і що вони можуть просити, шукати і стукати та отримати відповіді на свої власні запитання”, — сказала сестра Беднар.

Нижче ви можете переглянути запис всесвітньої трансляції зборів “Віч-на-віч” зі старійшиною і сестрою Беднар англійською мовою, або у разі потреби у перекладі російською.

Англійська

 

Російська

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.