Новини

Київський храм переходить до функціонування у третій фазі карантинних обмежень

Відвідувачам будуть доступні особисті та вікарні обряди.

Відповідно до настанов Першого Президентства, відвідувачам Київського храму будуть доступні всі особисті та вікарні обряди, але тільки за попереднім записом. Щодо вікарних обрядів, можуть діяти обмеження, за яким брати участь у них зможуть лише ті члени Церкви, які проживають у межах відповідного храмового округу. Під час виконання таких обрядів у храмі буде присутня менша кількість працівників, а кількість гостей може бути обмеженою.

Готель для відвідувачів і кімнати відпочинку в храмі будуть зачинені. Обов’язковим є дотримання усіх урядових рекомендацій, включно з правилами стосовно подорожей, зібрань, санітарних норм і техніки безпеки.

Зверніть увагу, що відвідування храму можливе лише за попереднім записом. Для цього вам потрібно буде перейти за посиланням та увійти у свій церковний обліковий запис. Ви такжо можете переглянути відео-інструкцію щодо реєстрації для участі у храмових обрядах. 

Служителі храму не матимуть змоги запросити вас до храму без попереднього запису, про наявність якого їх повідомлятиме система під час сканування рекомендації при вході в храм.

Якщо у вас немає доступу до онлайн-системи планування обрядів, будь ласка, зателефонуйте в офіс храму за телефоном, вказаним на сторінці храму, працівникі офісу з радістю вам допоможуть.  

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.