CU040901_jlm33.jpg
Новини генеральної конференції

Підсумки жовтневої генеральної конференції 2020 року

Генеральні конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів відбуваються раз на півроку. Жовтнева конференція 2020 (3-4 жовтня 2020 р.) проходить виключно онлайн і транслюється з Храмової площі, що в Солт-Лейк-Сіті. На цій сторінці містяться поточні підсумки ключових проповідей, новини та оголошення з жовтневої конференції.

 

Оголошено зміни у провідництві

Під час суботньої післяобідньої сесії жовтневої генеральної конференції 2020 року президент Генрі Б. Айрінг, з Першого Президентства Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про покликання нового радника у Верховному єпископаті та чотирьох територіальних сімдесятників. Президент Айрінг також оголосив про відкликання члена Верховного єпископату, генеральних авторитетів-сімдесятників та 47 територіальних сімдесятників.

Прочитати статтю повністю

Пророк зробив оголошення про будівництво нових храмів

Рассел М. Нельсон, пророк і Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, на недільній післяобідній сесії, 4 жовтня 2020 року, оголосив плани щодо побудови шістьох нових храмів, а саме:

  1. Тарава, Кірібаті
  2. Порт-Віла, Вануату
  3. Ліндон, штат Юта, США
  4. Гватемала, Гватемала
  5. Сан-Паулу, Бразилія
  6. Санта-Крус, Болівія

Прочитати статтю повністю

Огляд всесвітніх подій: жовтневий випуск, 2020 р.

У жовтневому випуску “Огляду всесвітніх подій” йдеться про те, як Церква бореться з COVID-19 у Бразилії, Новій Зеландії, на Філіппінах, у Південній Африці та в інших країнах. Глядачі також побачать, як пандемія вплинула на богослужіння, місіонерську роботу та служіння апостолів.

Переглянути відео

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.