Офіційна заява

У старійшини і сестри Гонг діагностували COVID-19

Всі члени Першого Президентства та Кворуму Дванадцятьох були протестовані та отримали негативний результат

8 жовтня 2020 р.

Представник Церкви Ерік Гокінс сказав наступне:

"У старійшини та сестри Гонг симптоми COVID-19 виражені слабо, і вони лікуються вдома. Вони вдячні за численні молитви та вираження занепокоєння та любові. В цілях безпеки всі члени Першого Президентства та Кворуму Дванадцятьох були протестовані та отримали негативний результат. Церковні провідники й надалі будуть дотримуватися застережних заходів щодо COVID-19 та заохочують членів Церкви робити те ж саме".

6 жовтня 2020 р.

Представник Церкви Ерік Гокінс сказав наступне:

"Як було оголошено на Генеральній конференції минулими вихідними, старійшина Герріт В. Гонг нещодавно контактував із хворим на коронавірус, тому брав участь у конференції дистанційно. Вони з сестрою Гонг отримали позитивні результати тесту на вірус. Хвороба протікає легко, але вони проявляють обережність і за їх здоров'ям пильно стежать лікарі.

Церква буде дотримуватися відповідних протоколів щодо відстеження контактів і продовжуватиме виконувати рекомендації з охорони здоров'я у зв'язку з цією вірусною інфекцією для захисту церковних провідників, включно з самоізоляцією, якщо доречно.

Ми продовжуємо закликати всіх членів Церкви вживати заходів, щоб захистити себе і один одного під час цієї глобальної пандемії".

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.