Новини генеральної конференції

На жовтневій генеральній конференції 2020 року були оголошені зміни у провідництві

Під час суботньої післяобідньої сесії жовтневої генеральної конференції 2020 року президент Генрі Б. Айрінг, з Першого Президентства Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про покликання нового радника у Верховному єпископаті та чотирьох територіальних сімдесятників. Президент Айрінг також оголосив про відкликання члена Верховного єпископату, генеральних авторитетів-сімдесятників та 47 територіальних сімдесятників.

Новий радник в Верховному єпископаті

Єпископа Діна М. Девіса, радника у Верховному єпископаті з квітня 2012, було відкликано і покликано генеральним авторитетом-сімдесятником. Єпископа В. Крістофера Ведела було підтримано, щоб змінити єпископа Девіса в служінні першим радником у Верховному єпископаті. Старійшину Л. Тода Баджа було підтримано служити другим радником (раніше в покликанні був єпископ Ведел). Старійшина Бадж, який родом з Каліфорнії, служив генеральним авторитетом-сімдесятником з квітня 2019.

"Єпископ Девіс боровся з серйозною проблемою зі здоров’ям більше року, зараз його прогноз позитивний, — сказав речник Церкви Ерік Хокінс, — Ми вдячні за те, що він зможе продовжити своє служіння у новому покликанні генерального авторитета-сімдесятника".  

Верховний єпископат відповідає за велику кількість світських справ Церкви. До Верховного єпископату входять верховний єпископ та два його радники, кожен з яких має чин єпископа. Вони служать під безпосереднім провідництвом Першого Президентства.

Зміни в складі територіальних сімдесятників та генеральних авторитетів-сімдесятників  

Генеральні авторитети сімдесятники служать у президентстві сімдесятників, у територіальних президентствах та виконують інші адміністративні функції у Головному управлінні Церкви. Під проводом Кворуму Дванадцятьох Апостолів вони часто подорожують, щоб зустрічатися з церковними провідниками, місіонерами і членами Церкви у різних територіях і навчати їх. Вони мають повноваження служити будь-де у світі, в той час як повноваження територіальних сімдесятників зазвичай обмежено територією, в якій вони служать.

elder-dean-davies.jpg
Старійшина Дін М. Девіс, генеральний авторитет сімдесятник© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
                                                

Нові генеральні авторитети сімдесятники

Дін М. Девіс, 69. Старійшина Девіс, родом із Солт-Лейк-Сіті, служив радником у Верховному єпископаті з квітня 2012 року. До того він працював на Церкву керуючим директором департаменту спеціальних проектів, відповідаючи за нерухомість спеціального призначення, дизайн храмів та їх спорудження. Він разом з дружиною Дарлою Джеймс має п’ятьох дітей та 17 онуків.

                                                            
Старійшина Константин Толомеєв, територіальний сімдесятник
Старійшина Константин Толомеєв, територіальний сімдесятник© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
                                        

Нові територіальні сімдесятники покликані в Східноєвропейській території

Константин Толомеєв, 38, Анапа, Росія – бізнесмен в сфері експорту лісів, нині служить радником в президентстві місії в Ростові-на-Дону, був радником в президентстві філії, президентом філії та радником в президентстві округу. Разом з дружиною Юлією має п’ятьох дітей.

Територіальні сімдесятники Східноєвропейської території, яких відкликано

Володимир Асташов

Олексій Самайкін

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.