Прес-релізи

Мормони та адвентисти разом допомагають постраждалим на сході України

Гуманітарна служба Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) та Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку ADRA об’єднали свої зусилля для допомоги постраждалим людям на сході України.

Протягом минулого року Гуманітарна служба Церкви та Агентство ADRA здійснили декілька спільник проектів, зокрема у Северодонецьку та Трьохізбенці (Луганська область), а також у Дружківці (Донецька область), забезпечивши вимушених переселенців та місцевих жителів, що постраждали від військових дій, такими необхідними речами, як обігрівачі, постільна білизна, меблі та будівельні матеріали для облаштування житлових приміщень.

 

Як зазначили в національному комітеті із зв'язків з громадськістю Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів: «Ми дуже вдячні за наших партнерів з Агентства ADRA, які сповідують християнські принципи допомоги ближнім та завдяки яким ми маємо можливість разом допомогти людям в тих містах [Северодонецьк, Трьохізбенка, Дружківка], де Гуманітарна служба Церкви не маємо своїх представництв».

Гуманітарна служба Церкви та Адвентистське Агентство ADRA продовжують свою співпрацю і в 2017 році. Мета спільних гуманітарних проектів — це допомога людям, незалежно від їх віросповідання, що опинилися в скрутному становищі і потребують підтримки.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.