Новини

189-та щорічна Генеральна конференція Церкви

 

На цих вихідних тисячі святих останніх днів з усього світу збираються на Храмовій площі в Солт-Лейк-Сіті на 189-ту щорічну Генеральну конференцію Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Перше Президентство, члени Кворуму Дванадцятьох Апостолів та інші генеральні авторитети Церкви поділяться надихаючими посланнями на п’ятьох сесіях, які проходитимуть в конференц-центрі в суботу 6 квітня та неділю 7 квітня 2019 року. Представники інших конфесій та релігій можуть також відвідати генеральну конференцію. 

Члени Церкви, чисельність яких складає 16 млн, з нетерпінням чекають у більш як 30 500 територіальних одиницях у всьому світі на генеральну конференцію, котра проходить двічі на рік в перші вихідні квітня та жовтня.

Сесії генеральної конференції

Сесії генеральної конференції транслюватимуться наживо за наступним розкладом (за київським часом):

Суботня ранкова сесія — 06 квітня о 19:00

Суботня післяобідня сесія — 06 квітня о 23:00

Загальна сесія священства — 07 квітня о 03:00

Недільна ранкова сесія — 07 квітня о 19:00

Недільна післяобідня сесія — 07 квітня о 23:00

Крім тих, хто відвідає генеральну конференцію особисто, до перегляду та прослуховування приєднаються багато святих останніх днів. Всі сесії транслюватимуться українською наживо на ldschurch.com.ua та іншими мовами на lds.org.

Трансляція також буде доступна через церковну супутникову систему, Mormon Channel та інші цифрові канали. 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.