Прес-релізи

Член кворуму Дванадцятьох Апостолів відвідає Україну у червні

Старійшина М. Рассел Баллард, член кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони), відвідає Україну у червні 2016 року. Під час свого візиту старійшина Баллард візьме участь у позачерговій конференції Київського українського колу, що відбудеться 12 червня об 11:00 за адресою: місто Київ, Львівська площа, 8. На конференцію запрошено членів Церкви та всіх бажаючих. 

Старійшина М. Рассел Баллард служить член кворуму Дванадцятьох Апостолів з 6 жовтня 1985 року і здійснює подорожі по всьому світу, навчаючи членів Церкви та керуючи щоденними справами всесвітньої Церкви. 

Він народився у Солт-Лейк-Сіті, шт. Юта, 8 жовтня 1928 року в сім’ї Мелвіна Р. Балларда та Джеральдіни Сміт Баллард. Він навчався в Університеті Юти.

У молодості він служив місіонером Церкви в Англії, де був радником у президентстві місії. Він також двічі служив єпископом.

У 1974 році його було покликано президентом Канадської Торонтської місії. Він служив у цьому покликанні до квітня 1976 року, коли його покликали до Першого кворуму сімдесятників. Як сімдесятник він наглядав за провідниками у призначених йому географічних територіях та навчав їх. Потім він служив членом президентства сімдесятників з лютого 1980 року до жовтня 1985 року, наглядаючи за роботою кворумів сімдесятників Церкви. Значна частина його служіння була присвячена місіонерській роботі.

Перед тим, як бути покликаним присвятити весь свій час служінню провідником Церкви, старійшина Баллард займався автомобільним бізнесом, нерухомістю та інвестиціями. Він служив у багатьох церковних та цивільних комітетах і правліннях.

Він одружився з Барбарою Боуен у Солт-Лейкському храмі 28 серпня 1951 року. Вони є батьками двох синів та п’яти дочок.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.