1 листопада 2013 року відбувся Всеукраїнський фестиваль класичної музики «Музична пектораль», організований релігійною громадою Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у Києві. Фестиваль став визначною подією в житті мормонської церкви у цьому місті, оскільки на нього були запрошені не лише члени Церкви, але і гості: представники обласної адміністрації, райдержадміністрацій та інших державних установ. За словами Подолянця Ігоря Івановича, начальника Управління культури, національностей та релігій у Київській обласній адміністрації, цей фестиваль представляє особливий інтерес, оскільки є мистецьким заходом, організованим релігійною громадою.
- Під час виконання фестивальної п'єси
- Музична Пектораль
- Диригент оркестру Київського колу Юлія Добровольська
- Фестиваль проходив у чудовій творчій атмосфері
- Скрипаль оркестру Йосип Тилтін
- Старійшина Уолкер грає на роялі
- Юний трубач оркестру Максим Трохименко
- Бандуристки оркестру Катерина Сердюк і Анастасія Трохименко
- Флейстика Жанна Жобровольська, скрипалька Лада Коник
- Старійшина Хьюз виконує вокальний номер
- Особливий гість фестивалю Аят Сагарі
- Духова група оркестру: Іван Трохименко, Максим Трохименко, Іван Трохименко
- Скрипалька оркестру Київського колу Вероніка Рублюк
- Юрій Лєпілін, учасник фестивалю з Черкас
- Михайло Трохименко за роялем
- Флейтистка оркестру Жанна Добровольська
- Соліст національної заслуженої капели бандуристів ім. Григорія Майбороди Сергій Борисенко; концертмейстер Анна Борисенко
- Баяніст оркестру Олександр Мельник
- Під час виступу оркестру Київського Українсткого колу
1 / 2 |
У фестивалі брали участь члени Церкви, серед яких були як аматори, так і музиканти високого класу – Юрій Лєпілін, у минулому викладач Черкаського музичного училища, Сергій Борисенко, соліст Національної заслуженої капели бандуристів ім. Майбороди, Михайло Трохименко, студент Київської музичної академії. Були й особливі гості – Євген Гнєдиш, викладач Запорізького музичного училища. Окрасою фестивалю став оркестр Київського Українського колу, а також участь двох місіонерів – старійшини Уолкера та старійшини Хьюза, які до служіння на місії професійно займалися музикою. На фестивалі звучала музика Шопена, Бетховена, Белліні, Бізе, Рахманінова, Скорика, Білаша та інших композиторів.
Фестиваль став справжнім святом мистецтва. Організатори планують зробити його щорічним заходом.