Тема

Президентство Товариства молодих жінок

Товариство молодих жінок допомагає батькам і провідникам священства у підготовці молодих жінок ставати гідними, щоб укласти священні завіти й дотримуватися їх, а також отримати храмові обряди. Товариство сприяє зростанню й розвитку кожної молодої жінки завдяки недільним навчанням, щотижневим заходам (наприклад, спільні заходи і табір) та програмі Особистий розвиток.

Генеральне президентство Товариства молодих жінок складається з президента і двох радників. Вони часто здійснюють поїздки, щоб зустрічатися з місцевими провідниками і членами Церкви по всьому світу і допомогти у зміцненні молодих жінок Церкви.

Сестра Елейн Ш. Дальтон у даний час служить генеральним президентом Товариства молодих жінок. Її радниками є сестра Мері Н. Кук і сестра Енн М. Дібб. Вони служать з квітня 2008 р.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.