Тема

Домашній вчитель

Домашній вчитель—це чоловік, якого призначено наглядати за членами Церкви в його церковному приході чи філії і допомагати їм. Два домашні учителі призначаються для кожної окремої особи чи сім’ї у громаді; ці два носії священства відвідують призначених їм осіб чи сім’ї щомісяця, щоб допомагати й підтримувати їх в їхніх зусиллях жити за принципами, яких навчав Ісус Христос.

Під час свого регулярного візиту вони передають послання, що містить духовну настанову, яка пристосовується до потреб чи турбот цих людей чи сімей. Також під час візиту домашні вчителі переконуються в тому, чи задоволені поточні потреби їхніх підопічних.

“Домашнє вчителювання—це не ще одна програма. Це шлях священства, щоб наглядати за святими і виконувати місію Церкви. Домашнє вчителювання—це не просто доручення. Воно є священним покликанням”,— так колишній Президент Церкви Езра Тефт Бенсон сказав про домашнє вчителювання.

У турботі про потреби святих останніх днів домашнє вчителювання доповнюється програмою візитного вчителювання. Візитні вчительки—це двоє жінок, які призначені відвідувати окремих жінок у своїй громаді.


 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.