colonia-juarez-chihuahua-mexico-temple-1567750-wallpaper-ukr.jpg
Офіційна заява

Зміни у храмовому ендаументі

Послання Першого Президентства

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у понеділок, 20 липня 2020 року, оприлюднило наступне послання стосовно змін в обряді храмового ендаументу:

Священні вчення, обіцяння і обряди храму мають давнє походження і спрямовують дітей Бога до Нього, коли ті укладають подальші завіти і дізнаються більше про Його план, а також про роль Спасителя Ісуса Христа.

Завдяки отриманим одкровенням способи навчання у храмі багато разів змінювалися, навіть останнім часом. Метою цього було допомогти членам Церкви краще зрозуміти те, що вони дізнаються у храмі, і жити відповідно до цього.

Храмовий досвід зокрема включає укладання священних завітів, або надання обіцянь Богу. Більшість людей знають про символічні дії, якими супроводжується укладання релігійних завітів (наприклад: молитва, занурення особи під час хрищення або тримання за руки під час обряду укладання шлюбу). Такими ж простими, символічними діями супроводжується укладання храмових завітів.

З турботою про всіх і бажанням покращити досвід навчання у храмі, недавно були затверджені зміни до обряду храмового ендаументу. Враховуючи святість храмових обрядів, ми просимо членів нашої Церкви і друзів уникати висловлювання своїх здогадок і публічного обговорення цих змін. Натомість, ми запрошуємо членів Церкви продовжувати очікувати на день, коли вони зможуть знову бути в храмі і з молитвою і вдячністю повноцінно виконувати священну храмову роботу.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.