20211019_200301_Bell_CMB_0454.jpg
Новини

Старійшини Беднар і Гонг закликають прагнути до кращого розуміння мусульман

19 жовтня 2021 року старійшина Девід А. Беднар і старійшина Герріт У. Гонг, два апостоли Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, виступили в Університеті Бригама Янга в Прово, штат Юта, під час останньої сесії дводенної конференції “Ісламський світ сьогодні: питання і переспективи”. Вони заохотили членів Церкви краще зрозуміти подібності й відмінності, які у них є з 1,8 мільярдів послідовників ісламу у світі.

Старійшина Девід А. Беднар сказав: “Ці два віросповідання відрізняються в багатьох наших ключових ученнях, але багато наших цінностей та способів, у які ми практикуємо наші відповідні віросповідання, є подібними і відображають нашу любов до Бога і до нашого ближнього”. Старійшина Герріт У. Гонг сказав, що розуміння слід прагнути відкрито і чесно, “з вдячністю за те, що ми є братами і сестрами одного людського роду”.

“Ісус Христос навчає, що дві великі заповіді полягають у тому, аби більше любити Бога і одне одного, —сказав старійшина Гонг. — Якщо ми краще розуміємо одне одного, це допомагає нам любити одне одного. Давайте навчимося ділитися й розуміти відкрито і правильно, аби ми могли зустрічатися з розпростертими руками поваги і доброзичливості, а не зі стиснутими кулаками невігластва чи ворожнечі”.

Друзям-мусульманам, присутнім того вечора вівторка, старійшина Беднар висловив щире бажання Церкви “приєднатися до вас у добрих справах”. Він молився, щоб “Бог Авраама — Бог усіх нас — наглядав за кожним з нас і благословляв у цій важливій і необхідній справі”.

Обидва апостоли розповіли про нову брошуру під назвою: “Мусульмани і святі останніх днів: вірування, цінності і спосіб життя”. Її буде опубліковано в додатку “Євангельська бібліотека”, і вона стане доступною у 2022 році. Старійшина Беднар сказав, що цей документ є плодом багаторічної роботи, до якої долучилися мусульманські імами.

З перших днів існування Церкви Джозеф Сміт проголошував принципи діалогу і поваги до тих, хто вірить інакше. Є багато прикладів того, як церковні провідники налагоджували дружні стосунки з мусульманськими лідерами. Серед них зустріч старійшини Гонга з лідером мусульман-сунітів, яка відбулася під час його подорожі Азією та Океанією у 2019 році. Протягом останніх двох років старійшина Беднар зустрічався з керівниками Судану в їхній країні і на Храмовій площі. Старійшина Рональд А. Разбанд познайомився з кількома мусульманськими лідерами у 2021 році під час міжрелінійного форуму G20 в Італії, і є ще багато інших прикладів.
 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.