Новини

Церква оголосила про нові призначення в керівництві території на 2021 рік

Перше Президентство оголосило про зміни в складі Президентства Східноєвропейської території, які вступають в силу з 1 серпня 2021 року

Починаючи з 1 серпня 2021 року почне своє служіння оновлене Президентство Східноєвропейської території Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в такому складі: старійшина Ханс Теодорус Бом – президент території, старійшина Скотт Д. Уайтінг – перший радник і старійшина Кирило Похилько – другий радник.

Під керівництвом Першого Президентства і Кворуму Дванадцятьох нове президентство території буде забезпечувати духовну підтримку керівників і членів Церкви в країнах Східноєвропейської території.

EEA-AP-21-22_002_Newsroom-and-P-UA.jpg
EEA-AP-21-22_002_Newsroom-and-P-UA.jpg
Президентство Східноєвропейської території Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Зліва направо: старійшина Скотт Д. Уайтінг – перший радник, старійшина Ханс Т. Бом – президент території, старійшина Кирило Похилько – другий радник. 21 квітня 2021 р.© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Старійшина Ханс Т. Бом

Старійшина Ханс Т. Бом був підтриманий як генеральний авторитет Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів з Кворуму Сімдесяти 6 квітня 2019 року.

Старійшина Бом служив у багатьох церковних покликань, в тому числі радником в президентстві філії, президентом філії, президентом Товариства молодих чоловіків колу, радником в президентстві колу, президентом колу і територіальним представником Кворуму Сімдесяти в Європейській території. Він служив місіонером повного дня в Англійській Лондонській Східній місії. На момент отримання покликання він був обрядовим служителем в храмі в Гаазі, Нідерланди, і вчителем інституту релігії. Зараз служить першим радником в Президентстві Східноєвропейської території.

Старійшина Бом отримав диплом в галузі адміністрування в Mavo Hoge Vught в 1980 році. Він працював секретарем, фахівцем з підбору персоналу та менеджером зі збуту.

Ханс Теодорус Бом народився 13 липня 1963 року в Амстердамі, Нідерланди. У 1984 році одружився з Арієн Йоханне Брокзіттер. У них троє дітей.

Старійшина Скотт Д. Уайтінг

Старійшина Скотт Д. Уайтінг був підтриманий як генеральний авторитет Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів з Кворуму Cімдесяти 31 березня 2012 року.

Старійшина Уайтінг отримав диплом бакалавра з японської мови в Університеті Бригама Янга в 1986 році і ступінь доктора правознавства на юридичному факультеті імені Макджорджа Тихоокеанського університету в 1990 році. Останнім часом був президентом компанії Waterhouse Inc., а до цього служив президентом і головним виконавчим директором Molokai Ranch.

Старійшина Уайтінг служив у численних церковних покликаннях, в тому числі місіонером повного дня в Токійській Північній місії, президентом кворуму старійшин, єпископом, президентом Товариства молодих чоловіків колу, членом вищої ради, президентом колу і територіальним представником Кворуму Cімдесяти. Він служив Президентом Північноазійської території і зараз служить в Головному управлінні Церкви помічником виконавчого директора Департаменту храмів і помічником у президентстві Північноамериканського Західного регіону.

Скотт Дуейн Уайтінг народився в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, США 1 квітня 1961 року. У 1984 одружився з Джері Олсон. У них п'ятеро дітей.

Старійшина Кирило Похилько

Старійшина Кирило Похилько був підтриманий як територіальний сімдесятник Церкви Ісуса Христа Святих Останніх день 4 квітня 2020.

Старійшина Похилько служив президентом Балтійської місії і президентом Київського Українського колу. Він також служив членом президентства колу і президентом приходу. Він служив місіонером повного дня в Українській Донецькій місії.

Старійшина Похилько отримав ступінь бакалавра і магістра в галузі економіки. У своїй кар'єрі він працював в різних сферах і на різних посадах, в тому числі храмовим реєстратором в Київському Українському храмі Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Кирило Похилько народився 12 жовтня 1975 року. У 2002 році одружився з Оленою Тереховою. У них двоє дітей.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.