Новини

Перше Президентство оголошує докладну інформацію стосовно квітневої генеральної конференції 2022 року

Сесія для жінок і молодих жінок (зокрема й тих, кому виповниться 12 років у 2022 р.) відбудеться в суботу, 2 квітня

 

11 лютого 2022 року Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів розіслало членам Церкви по всьому світу наступного листа стосовно квітневої генеральної конференції.

Дорогі брати і сестри!

Ми з радістю оголошуємо про проведення майбутньої 192-ї річної генеральної конференції. Перше Президентство, члени Кворуму Дванадцятьох Апостолів та інші генеральні авторитети й генеральні чини Церкви будуть ділитися посланнями євангелії Ісуса Христа.

Ми запрошуємо всіх жінок і молодих жінок (зокрема й тих, кому виповнюється 12 років у 2022 році) взяти участь у “Генеральній сесії для жінок”, яка відбудеться в суботу ввечері, 2 квітня. Загальні сесії для всіх людей, сімей і друзів проводитимуться у суботу та в неділю, 2 і 3 квітня.

Трансляція конференції здійснюватиметься за допомогою церковної супутникової системи, на сайті ChurchofJesusChrist.org та в інших медіа. Особисте відвідування сесій генеральної конференції буде обмежено через великі будівельні роботи, які проходять на Храмовій площі та біля неї; однак обмежена кількість квитків буде поширена у колах та округах Сполучених Штатів та Канади. Рішення щодо зборів з приводу перегляду генеральної конференції у домах зборів будуть прийматися місцевими провідниками.

Завдяки генеральній конференції можна отримати особисте одкровення, оскільки сучасні пророки та інші генеральні провідники Церкви дають поради і скерування. Ми закликаємо членів Церкви слухати, вивчати і застосовувати поради, що надаються на конференції. Послання з генеральної конференції будуть розміщені в додатку “Євангельська бібліотека”, на сайті ChurchofJesusChrist.org, а також опубліковані в церковних журналах, щоб і надалі їх можна було переглядати і вивчати.

Щиро ваші,

Рассел М. Нельсон
Даллін Х. Оукс
Генрі Б. Айрінг

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.