covid-19-worship-latter-day-saints-ukr.jpeg
Новини

Обмежене відвідування домів зборів для богослужіння в Україні

Церква поступово знімає обмеження, викликані пандемією COVID-19

Церква дозволила поступове повернення до деяких аспектів щотижневих богослужінь і заходів у багатьох куточках світу. Перше Президентство надало оновлені настанови з метою допомогти провідникам і членам Церкви безпечно поновити участь у богослужіннях та в інших заходах в умовах пандемії. Ці настанови також містять інформацію стосовно обмеженого відвідування богослужінь у домах зборів у деяких частинах світу.

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні виконує настанови президентства Східноєвропейської території, урядовців і фахівців сфери охорони здоров’я, розглядаючи варіант поступового повернення до нормального функціонування, порушеного пандемією COVID-19.

У багатьох територіях світу Церква діє з великою обачністю, завжди чітко дотримуючись настанов урядів, спрямованих на призупинення розповсюдження пандемії. “Ваші безпека і благополуччя завжди будуть нашим пріоритетом”, — сказав пророк і Президент Церкви, Рассел М. Нельсон.

“Церква ввела тимчасові обмеження на очні зустрічі на початку спалаху COVID-19, щоб її збори і заходи не стали каналом розповсюдження хвороби. Це був один з наших способів підтримати українське суспільство і державу у боротьбі з пандемією COVID-19. Сьогодні, коли кількість нових випадків значно зменшилася, ми з радістю відкриваємо двері наших приходів і храму для перших невеликих груп відвідувачів, які довгий час чекали на участь у богослужіннях і певних обрядах. Церква продовжуватиме ретельно стежити за ситуацією в країні, поновлюючи очні зустрічі там, де це можливо, та з дотриманням діючих карантинних обмежень”, — зазначив Володимир Денщиков, речник Церкви в Україні.

Місцеві провідники Церкви і надалі заохочуватимуть членів Церкви дотримуватися профілактичих заходів: зберігаючи соціальну дистанцію, залишаючись в ізоляції, якщо захворіли, і виконуючи інші рекомендації державних агенств охорони здоров’я. Якщо у членів Церкви є запитання стосовно проведення зборів саме в їхньому місті чи території, їх заохочують звертатися до їхніх місцевих провідників Церкви. Так само відвідувачі можуть зв’язатися з Володимиром Денщиковим за адресою DenshchykovVL@ChurchofJesusChrist.org, якщо у них виникнуть будь-які запитання стосовно участі у церковних зборах.

“Ми вдячні за віру наших членів Церкви в їхньому поклонінні вдома і вдячні за благословення, які прийдуть, коли ми будемо збиратися на богослужіннях і під час заходів”, — сказало Перше Президентство.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.