october-2020-general-conference-ukr.jpg
Новини

Квітнева генеральна конференція 2021 року відбудеться у віртуальному форматі 

Невпинно турбуючись про здоров’я людей в усьому світі, Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило, що квітнева генеральна конференція 2021 року проводитиметься лише віртуально.

Квітнева генеральна конференція відбуватиметься за зразком жовтневої генеральної конференції 2020 року: трансляція вестиметься з Театру Конференц-центру на Храмовій площі; на зборах будуть присутні лише промовці, які братимуть учать у певній сесії, та їхні подружжя. Музичний супровід використовуватиметься з попередніх генеральних конференцій.

“Як усесвітня організація, ми вважаємо своїм обов’язком бути гарними громадянами і діяти завбачливо у справі підготовки такої унікальної події, як генеральна конференція, яка традиційно збирає до Солт-Лейк-Сіті тисячі відвідувачів з усього світу”,—заявило Перше Президентство.

Усі сесії квітневої генеральної конференції 2021 року будуть транслюватися наживо на сайті broadcasts.ChurchofJesusChrist.org та будуть доступні для перегляду у застосунку Євангельська бібліотека.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.