Прес-релізи

Київська обласна адміністрація провела круглий стіл за участю представників різних конфесій

9 квітня 2014 року відбулося засідання круглого столу на тему: ”Співпраця  влади і церкви — запорука спокою, миру та безпеки на Київщині”, організованою Київською облдержадміністрацією. Ведучим на круглому столі був голова Київської облдержадміністрації Володимир Миколайович Шандра. На засіданні були присутні представники УПЦ Київського патріархату, УПЦ Московського патріархату, греко-католики, римо-католики, баптисти, адвентисти, п’ятидесятники. Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів представляли Володимир Лобода, президент Релігійного Управління Церкви в Україні, та Катерина Сердюк, заступник директора Ради зі зв’язків з громадськістю по роботі зі ЗМІ. Обговорення проходило в неформальній обстановці. Представники різних конфесій висловили свій погляд на ситуацію, що склалася в країні. Вони були однодумні в тому, що політична криза сприяла зближенню віруючих різних релігійних поглядів. Церква має виконувати свою місію: проповібувати любов і мир. Були озвучені практичні заходи, які можна здійснювати в соціальній сфері заради стабілізації ситуації в суспільстві.

Представники Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів виступли з ініціативою проведення міжрелігійної мистецької виставки. Ці ініціатива була схвально прийнята керівництвом облдержадміністрації. Наступне засідання круглого столу було заплановане на середину травня 2014 року.

 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.