Прес-релізи

Жовтнева генеральна конференція 2014 року

Жовтнева генеральна конференція 2014 року Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів відбудеться 4--5 жовтня 2014 року.

Генеральна конференція---це всесвітіні збори Церкви Ісуса Хрсита Святих Останніх Днів, які проводяться кожні півроку, під час яких члени Церкви та інші люди отримують натхнення і настанови від церковних провідників.

ПЕРЕГЛЯД ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ

Усіх членів Церкви запрошують взяти участь у 184-й піврічній генеральній конференції Церкви, яка відбудеться в конференц-центрі в Солт-Лейк-Сіті, шт. Юта, США, в суботу і неділю, 4--5 жовтня 2014 року. Загальні сесії починаються о 10:00 та о 14:00 за місцевим часом, а збори для носіїв священства---в суботу, 4 жовтня 2014 року, о 18:00 за місцевим часом.

Варіанти перегляду

Конференцію транслює багато місцевих кабельних телеканалів та радіостанцій. Щоб отримати інформацію про трансляцію, зайдіть на сайт www.bonneville.info, або подивіться місцеві оголошення.

Дійзнайтеся у місцевих провідників про можливості перегляду сесій конференції в місцевих будинках зборів. Зайдіть на сайт www.lds.org/maps, щоб знайти місцевий дім зборів.

Для тих, хто не зможе дивитися трансляцію в домі зборів, пряма трансляція буде доступна по радіо-, теле-, супутникових або цифрових каналах, наприклад, на YouTube і LDS.org.

Запрошуйте і діліться через соціальні мережі

Членів Церкви закликають запрошувати людей на перегляд генеральної конференції за допомогою сервісу Facebook event або зміни фотографії профілю, що дозволить запросити друзів.

Для участі в обговоренні генеральної конференції на сервісі Twitter використовуйте #LDSconf, або пересилайте цитати і фотографії, розміщені на @LDSchurch.

Для вашої зручності всі повідомлення в соціальних мережах будуть об’єднані і опубліковані на сторінці генеральної конференції.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.