26 грудня 2014 року відбулося благодійне служіння в дитячій лікарні № 7 м. Києва. Вже традиційними стали невеличкі концерти для пацієнтів, їхніх батьків та співробітників нефрологічного відділення лікарні. Пролунали українські та різдвяні пісні й мелодії, виконані на бандурі та блок-флейті. Після концерту діти отримали в подарунок розмальовки, олівці, фломастери та настільні ігри.
Таке служіння – найкращий подарунок Ісусу Христу до Його Дня народження.
Temple Square is always beautiful in the springtime. Gardeners work to prepare the ground for General Conference. © 2012 Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved. | 1 / 2 |