Тема

Шлюб

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів вважає, що шлюб є священним і був встановлений Богом до заснування світу. Це вчення викладено в документі, виданому Церквою, який називається “Сім’я: Проголошення світові”. У ньому сказано:

“Сім’ю встановлено Богом. Шлюб між чоловіком і жінкою є невід’ємною частиною Його вічного плану. Діти мають право народжуватися в лоні шлюбу і виховуватися батьком і матір’ю, які з цілковитою вірністю шанують шлюбні обітниці”.

Для святих останніх днів шлюб є вічним. Стосунки між чоловіком і дружиною не мають закінчуватися, коли настає смерть. Ця довгострокова перспектива є поясненням того, чому Церква наголошує на шлюбних і сімейних стосунках. Храмові обряди, недільні богослужіння, соціальні заходи та матеріальні ресурси – усе це спрямовано на благополуччя сім’ї. Мормонська громада міцна настільки, наскільки міцні її сім’ї. Сім’я – це також  і серце суспільства.

Упродовж тисячоліть міцні сім’ї служили фундаментальною інституцією для передачі майбутнім поколінням моральної сили, традицій та цінностей, які підтримують цивілізацію. Міцні, стійкі сім’ї, очолювані батьком і матір’ю, є якорем суспільства. Але не кожна людина обирає або має можливість бути у шлюбі. Усі сім’ї різні, і суспільство зміцнюється, коли люди зобов’язуються піклуватись про тих, за кого вони відповідають.

Шлюб – це набагато більше, ніж угода, яка скріплює любов і зобов’язання між чоловіком і жінкою. Він також призначений допомагати батькам виховувати дітей та навчати їх ставати відповідальними дорослими. Упродовж віків всі види держав визнавали шлюб надзвичайно важливим для збереження соціальної стабільності та продовження самого життя.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.