Новини

Звернення президентства території до членів Церкви в Україні 

 

Дорогі брати та сестри!

У ці великодні дні, сповнені суму та сліз, ми все частіше згадуємо про нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Ми згадуємо про Його народження, Його взірцеве життя, Його смерть на хресті і Його славетне Воскресіння! Він Воскрес на третій день після Свого погребіння. Він воскрес і завдяки цьому люди, що жили, живуть та будуть жити — усі воскреснуть у життя прийдешнє. Воскресіння — це чудовий дар, даний усім нам люблячим Небесним Батьком, через Свого Сина Ісуса Христа.

Коли воскреслий Господь явився Своїм апостолам, Він допоміг їм зрозуміти, що Він має тіло з плоті й кісток. Він сказав:

“Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю”. (Від Луки 24:39).

Були ті, хто не розумів, що відбулося, навіть сумнівалися у тому, що вони почули про Спасителя. В Євангелії від Івана ми читаємо наступне:

“А Хома, один з Дванадцятьох, званий Близнюк, із ними не був, як приходив Ісус. Інші ж учні сказали йому: Ми бачили Господа!... А він відказав їм: Коли на руках Його знаку відцвяшного я не побачу, і пальця свого не вкладу до відцвяшної рани, і своєї руки не вкладу до боку Його, не ввірую! За вісім же день знов удома були Його учні, а з ними й Хома. І, як замкнені двері були, прийшов Ісус, і став посередині та й проказав:

Мир вам! Потім каже Хомі: Простягни свого пальця сюди, та на руки Мої подивись. Простягни й свою руку, і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий! А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій! Промовляє до нього Ісус: Тому ввірував ти, що побачив Мене? Блаженні, що не бачили й увірували!

Багато ж і інших ознак учинив був Ісус у присутності учнів Своїх, що в книзі оцій не записані. Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, Божий Син, і щоб, віруючи, життя мали в Ім'я Його!” (Від Івана 20:24-31)

Тож виконуймо заповіді, що дав Спаситель, вивчаймо Його життя, наслідуймо Його чудовий приклад та будьмо такими, якими Він запрошує нас бути. Полишмо сумніви та будьмо віруючими, покладаючись на силу Господа у своєму житті. Він живий, Він поруч, Його рука простягнута до нас. Наближаймося до Нього, і Він наблизиться до Нас.

З любов’ю до усіх вас,
Старійшина Похилько
Президентство Північноєвропейської території

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.