family_praying.jpeg
Новини

Шукаєте надію? Жовтнева генеральна конференція 2020 року буде зосереджена на істині та натхненні

 

Для багатьох людей по всьому світу зігнуті коліна — це постава для молитви, в яку ми стаємо, щоб, зрештою, знайти надію, коли нам більше нікуди звернутися.

Для членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів перші вихідні дні квітня та жовтня є святкуваннями молитви і надії. Ці дні відомі як генеральна конференція. Наступна конференція відбудеться 3–4 жовтня 2020 року. Приблизно 16 мільйонів святих останніх днів у понад 50 країнах дивитимуться або слухатимуть її десятками мов за допомогою телебачення, Інтернету або радіо.

Розклад сесій жовтневої генеральної конференції 2020 року (за київським часом):

  • Суботня ранкова сесія — 19:00 | субота, 3 жовтня
  • Суботня післяобідня сесія — 23:00 | субота, 3 жовтня
  • Сесія для жінок — 3:00 | неділя, 4 жовтня
  • Музика і слово проповіді — 18:30 | неділя, 4 жовтня
  • Недільна ранкова сесія — 19:00 | неділя, 4 жовтня
  • Недільна післяобідня сесія — 23:00 | неділя, 4 жовтня

Ви можете дивитися або слухати генеральну конференцію онлайн на сторінці Церкви за посиланням: ChurchofJesusChrist.org, YouTube, або встановивши мобільний застосунок Gospel Library, або на . Всі сесії будуть доступі в записі на сторінці архіву генеральних конференцій Церкви та в мобільному застосунку Gospel Library.  

Церковні провідники проводять незліченні години до цих зібрань, часто на колінах у молитві, готуючи послання надії та заохочення, основані на євангелії Ісуса Христа. Їхні проповіді, разом з чудовою музикою Хору скинії та оркестру на Храмовій площі, — для усього світу. Ми зберемося біля комп’ютера або радіопрогравача, смартфона або телевізора і слухатимемо, тому що віримо в те, що Бог наставлятиме нас. Ми віримо, що Він промовлятиме істину унікальним способом для усіх, хто дивиться або слухає, незалежно від того, є ви святим останніх днів чи ні.

Ось що сказав Президент Церкви і пророк, Рассел М. Нельсон, 28 березня: “У важкі часи мало що переконує і заспокоює так, як істина. ... У похмурій темряві стурбованого світу світло Ісуса Христа сяє ще яскравіше. Він може промовляти істину до нашого серця й розуму, коли ми шукаємо Його і вчимося чути Його”.

Цей рік — унікальний. Ми святкуємо 200-у річницю того, як Джозеф Сміт, також на колінах, промовив свою першу молитву у Пальмірі, штат Нью-Йорк. Як і багатьох людей сьогодні, Джозефа обтяжували власні переживання. Він був глибоко стурбований за свою душу і спасіння. Він також хотів знати, яка з церков була Церквою Ісуса Христа. Результати тієї молитви були дійсно грандіозними. Йому явилися Небесний Батько і Його Син Ісус Христос. Вказуючи на Свого Улюбленого Сина, Батько сказав юному Джозефу: “Слухай Його!” З того моменту розпочалася велична робота, завдяки якій ми отримали, серед усього іншого, Книгу Мормона і нову церкву, нову всесвітню сім’ю віруючих, яка відома як Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Молитва Джозефа може бути зразком для світу. Святі останніх днів вірять у постійне одкровення з небес. Генеральні конференції — один зі способів, коли ми намагаємося чути, те, що говорить Бог. Як і інші люди, ми знаємо, що не маємо усіх відповідей. У темні і непевні часи усі Божі діти прагнуть світла та ясності. Є причина, чому існує цей голод. Наші душі потребують живлення світла та істини, так само як наші тіла потребують поживних речовин збалансованого харчування. Без цього духовного живлення легко забути, що Бог любить кожну людину на цій планеті.

Бог говорить з нами багатьма способами кожного дня. Наші випробування, якими б трагічними і болісними вони іноді не були, можуть допомогти нам краще чути Його голос. Він щиро любить нас, але ми схильні міцно спати впродовж життя. Нам потрібні заклики пробудитися.

Суспільство має багато джерел істини та світла. Нам слід цінувати їх. Незважаючи на вашу релігійну приналежність (або її відсутність), ми запрошуємо вас скористатися жовтневою генеральною конференцією 2020 року Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів для пошуку надії й миру у ці неспокійні часи. Виступи будуть зосереджені на посланнях істини та натхнення. Хто б не хотів почути їх?

Коли ми поклоняємося разом, цілюща сила Святого Духа може наповнити нас сміливістю та оптимізмом, яких ми потребуємо, щоб просуватися вперед з надією.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.