«Будучи послідовниками Ісуса Христа, нам слід бути прикладом миротворців. Милосердя стає рисою нашого характеру, ми втратимо бажання принижувати інших. Вияв милосердя до всіх людей відіграє важливу роль для нашого розвитку», — сказав Президент Рассел М. Нельсон під час квітневої генеральної конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у 2025 році, яка відбулась 5–6 квітня 2025 р. у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, США.

Президент Нельсон оголосив про будівництво 15 нових храмів. Тепер загальна кількість храмів, про будівництво яких було оголошено, які зараз будуються, а також діючих зросла до 382.
Генеральна конференція Церкви є глобальною подією, до якої по всьому світу долучаються члени Церкви, а також ті, хто цікавиться Церквою. Вона проводиться у перші вихідні квітня та жовтня. Під час її проведення здійснюється потокова і пряма трансляція п’яти сесій конференції для перегляду у багатьох країнах світу. Загалом матеріали конференції перекладаються більш ніж 100 мовами.
На першій сесії президент Даллін Х. Оукс, член Першого Президентства Церкви, оголосив про покликання 16 нових генеральних авторитетів сімдесятників і нового генерального президентства Товариства молодих чоловіків. Президент Оукс також оголосив, що старійшину Кевіна Р. Дункана покликано служити в президентстві сімдесятників, починаючи з 1 серпня 2025 року. Він замінить на цій посаді старійшину Хосе А. Тейшейру, який служив у президентстві з 2018 року.

Одним з 16 новопокликаних генеральних авторитетів сімдесятників є Міхаель Чіесла з Дармштадта, Німеччина. Він одружений з Маргрет Енн Раух, і у них п’ятеро дітей. Генеральні авторитети сімдесятники — це провідники Церкви, покликані Першим Президентством бути «особливими свідками» і допомагати «у розбудові Церкви й управлінні всіма її справами», а також «проповідувані та врядуванні євангелії» по всьому світу. Вони діють під керівництвом Кворуму Дванадцятьох Апостолів.
На сесії для провідників, проведеної в четвер, 3 квітня 2025 року, було оголошено про покликання 78 нових територіальних сімдесятників, серед яких Матіас А. Фрост з Гейдельберга, Німеччина, та Самуель Лопес з Іспанії, який наразі проживає в Карбені, Німеччина. Вони почнуть своє служіння у Центральноєвропейській території з 1 серпня 2025 року.
Президент Джеффрі Р. Холланд, діючий президент Кворуму Дванадцятьох Апостолів, говорив про чесноти дітей і молоді та їхню чисту любов до Ісуса Христа. «Чи є щось прекрасніше, чистіше або смиренніше, ніж молитва дитини? Коли вона лунає, відчувається, немов у кімнаті — небеса. Для дітей Бог і Христос є такими реальними», — сказав діючий президент Кворуму Дванадцятьох Апостолів.

Генеральна президентка Товариства допомоги Камілл Н. Джонсон поділилася історіями про жінок з Біблії та розповіла, яку роль відіграє віра, щоб стати «цілісними». «Через нашу віру в Ісуса Христа ми можемо прагнути бути духовно цілісними, поки чекаємо і сподіваємося на фізичне та емоційне зцілення», — сказала вона.
На післяобідній сесії старійшина Ніл Л. Андерсен говорив про важливість захисту життя, особливо, якщо йдеться про ненароджених дітей. «Цінувати і захищати життя дитини, яка ще навіть не народилася, — це не політична позиція. Це — моральний закон, підтверджений Господом через Його пророків», — сказав він.

На суботній вечірній сесії квітневої генеральної конференції 2025 р. старійшина Гарі Е. Стівенсон, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, закликав усіх відвести Ісусу Христу центральне місце у їхньому житті та у святкуванні Великодня.
«Христос займає центральне місце у Своїй Церкві [та] Йому має відводитися центральне місце у нашому житті, — навчав він, і додав: — Я свідчу, що всі, хто відгукнеться на запрошення нашого живого пророка і його радників — більш свідомо відзначати святі події, які символізує Великдень, — відкриють для себе, що їхній зв’язок з Ісусом Христом міцнішає».
«У смертному житті Бог дає Своїм дітям дари та захист, які допомагають їм робити праведний вибір», — навчав президент Даллін Х. Оукс, перший радник у Першому Президентстві Церкви, на завершення недільної ранкової сесії. Він сказав, що крім заповідей, обрядів, завітів та Святого Духа, «безсумнівно, найбільшою Божою допомогою нам у смертному житті було те, що Він дав нам Спасителя, Ісуса Христа, Який мав страждати, щоб сплатити ціну й уможливити прощення гріхів, у яких ми покаялися».

Старійшина Девід А. Беднар, який нещодавно відвідав кілька європейських країн, говорив про «дивовижні події», які сталися з Дхозефом Смітом і завдяки яким Церква була офіційно організована 195 років тому. Старійшина Беднар наголосив на важливості молитви. «Якщо ви щиро молитеся, сподіваючись, що і отримаєте відповідь від Бога, і будете діяти згідно з нею, як це зробив юний Джозеф Сміт, то ваша здатність розпізнавати це божественне свідчення та діяти згідно з ним збільшиться», — сказав він.
На заключній післяобідній недільній сесії конференції старійшина Уліссес Соарес поділився думками про важливість поклоніння Богу та дотримання Його заповідей. «Благоговіння перед священним є найбільшим виявом надзвичайно важливої духовної якості; воно є одним з наслідків нашого зв’язку зі святістю і відображає нашу любов і близькість до Небесного Батька і Спасителя, Ісуса Христа».
У своєму заключному виступі наприкінці конференції Президент Нельсон сказав, що «регулярне поклоніння в домі Господа зміцнює нашу здатність розвивати як милосердя, так і чесноту. Тож час, проведений у храмі, зміцнює нашу впевненість перед Господом». Він зазначив: «Чим більше часу ми проводимо у храмі, тим краще ми готуємося до Другого пришестя нашого Спасителя, Ісуса Христа».