Новини

Покликано нового президента Української Дніпровської місії

 
_03.jpg
Олександр та Надія Чебан© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
                    

Перше Президентство покликало Олександра Чебана та його дружину Надію Чебан очолити Українську Дніпровську місію. Своє служіння в якості президента місії та його напарниці вони розпочнуть з 1 липня 2021 р.

Олександр Володимирович Чебан народився 23 липня 1977 р. в Донецьку. Виховувався батьками Володимиром та Валентиною разом із сестрою Наталією. Разом з дружиною Надією Чебан вони виховують чотирьох дітей: Володимир (12), Віктор (10), Дамір (6) та Демид (4). 

Олександр є членом Церкви з травня 1993 р. У 1998-2000 рр. відслужив місію в Оукленді, Каліфорнія. Він служив президентом філії в Донецьку. Зараз служить президентом Донецького округу, президентом філії Донецького округу та першим радником в президентстві Української Дніпровської місії. Олександр працює менеджером дніпровської групи з обслуговування майна. 
   
Сестра Надія Чебан народилася в Донецьку. Приєдналася до Церкви у 1994 р. За освітою – магістр геоінформаційних систем та технологій. Служила секретарем та вчителем Початкового товариства, радницею Товариства молодих жінок, вчителем інституту релігії Донецького округу, істориком приходу, помічником музичного керівника. Зараз служить президентом Початкового товариства приходу в Дніпрі. 
 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.