Новини

Перше Президентство оголосило про тимчасове закриття всіх храмів     

Перше Президентство та Кворум Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів повідомили про рішення тимчасово закрити всі храми по всьому світу.

Це рішення стало результатом ретельного та молитовного розгляду ситуації пов’язаної з поширенням COVID-19 та бажанням бути відповідальними громадянами світу. Звертаючись до Церкви вони зазначили: «Це тимчасові зміни, і ми з нетерпінням чекаємо на день коли храми знову відкриються. Будьте впевнені у нашій щирій любові та вдячності за вашу відданість та віру».

Нагадаємо, що в Україні всі збори та заходи Церкви було тимчасово призупинено, починаючи з 13 березня. Київський храм було тимчасово закрито з 16 березня до покращення епідеміологічної ситуації в країні.    

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.