Новини

Перше Президентство оголошує про зміни у храмовому церемоніальному вбранні

У листі від Першого Президенства зазначено:

"Нам приємно оголосити про зміни у священному церемоніальному вбранні, яке вдягають лише у храмі. Ці зміни в одязі не змінюють доктрину чи символізм храму, але мають на меті покращити досвід перебування членів Церкви у храмі".

Святі останніх днів користуються церемоніальним вбранням під час храмових обрядів, які є найбільш священними для їх віри. Оголошені зміни у церемоніальному вбранні зроблять його простішим, комфортнішим та більш доступним. Вони покращать храмовий досвід для відвідувачів цих священних місць, не впливаючи на священну природу завітів, що укладаються у храмах.

Більш детальну інформацію про зміни та відповіді на найпоширеніші запитання ви можете знайти за посиланням: Поліпшення нашого досвіду в храмі       

 

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.