Офіційна заява

Офіційна заява щодо Слова Мудрості

Слово Мудрості – це закон здоров’я для фізичного та духовного благополуччя Божих дітей. Воно містить інформацію про їжу, яка є корисною для нас, а також про речовини, вживання яких потрібно уникати. З часом церковні провідники надали нам додаткові вказівки щодо речей, вживання яких або заохочується, або забороняється Словом Мудрості. Вони також навчали, що нам варто уникати субстанцій, які за своєю суттю є деструктивними та які здатні викликати звикання або залежність.

В нещодавніх публікаціях провідники Церкви пояснили, що деякі речовини заборонені до вживання Словом Мудрості. Сюди входять вейпінг або електронні цигарки, зелений чай та напої на основі кави. Вони також попередили, що такі речовини як марихуана та опіоїди повинні використовуватися лише в лікувальних цілях чітко за схемою лікування, прописаною компетентним терапевтом.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.