General_Conference_2018.jpg
Новини

188-ма піврічна Генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів

188-ма піврічна Генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів відбудеться 6 та 7 жовтня 2018 р. у місті Солт-Лейк-Сіті, США.

Генеральна конференція — це всесвітнє зібрання членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Прихожани зустрічаються на кількох двогодинних сесіях, щоб почути виступи керівників Церкви.

Загальні сесії

Члени Першого Президентства, Кворум Дванадцятьох Апостолів та інші генеральні авторитети всесвітньої Церкви звернуться з натхненними посланнями на п’ятьох сесіях.

Президент Рассел М. Нельсон головуватиме на генеральній конференції вже вдруге з тих пір, як став 17-им президентом всесвітньої Церкви в січні цього року.

Кількість членів Церкви складає більше 16 млн у 188 країнах, націях та територіях.

Загальні сесії транслюватимуться у суботу та неділю о 19:00 та 23:00 за київським часом. Загальна жіноча сесія для всіх жінок та дівчат від восьми років, за Київськім часом транслюватиметься у неділю о 03:00 год. Загальна сесія священства для чоловіків проводиться навесні.

Всі сесії будуть транслюватися наживо на LDS.org. Вони також будуть доступними через церковну супутникову програму, Mormon Channel та інші цифрові канали.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.