Прес-релізи

Сімейна історія є одним з найбільш популярних хобі в світі

Family History Anna Jensen cropped

Сімейна історія є одним з найбільш популярних хобі в світі. Люди всіх віросповідань і національностей використовують записи, ресурси та різноманітні сервіси, щоб дізнатися більше про тих, від кого вони походять. З 1999 року більше 300 мільйонів відвідувачів використовували безкоштовний сайт Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, який присвячений сімейній істории, FamilySearch.org.

Family history Argentina

Для членів Церкви дізнаватись про свою сімейну історію це більше, ніж просто діяльність, викликана випадковою цікавістью. Святі останніх днів вірять, що сім'ї мають відігравати центральну роль в нашому житті, і що сімейні відносини призначені для продовження поза межами цього життя. Додатково про те, чому ми досліджуємо свою сімейну історію, дивиться на сайті Mormon.org.

Family History old photos

Організований пошук цінних записів по всьому світу почався зі створення в 1894 році Генеалогічного товариства штату Юта, некомерційної організації, заснованої мормонською Церквою. Сьогодні відвідувачи FamilySearch.org можуть шукати своїх предків поміж більше мільярда цифрових зображень та проіндексованих записів з усього світу.

orig Vaultentrance 27Apr10

Найбільша колекція генеалогічних записів у світі зберігається в безпечному сховищі, розташованому в горах неподалік Солт-Лейк-Сіті, штат Юта. Сховище записів у Гранітній скелі є офіційним сховищем Церкві для 2400000 рулонів мікрофільмів, які містять приблизно 3,5 мільярда зображень. Ця інформації пов'язана з мільярдами людей у ​​більш ніж 100 країнах світу та відображається на 170 мовах.

granite records vault

Мікрофільми у цьому Сховищі записів у Гранітній скелі зберігаються на барабанах, а потім їх розрізають на більш дрібні рулони для зручного перегляду дослідниками. Оцифровка інформації дозволяє дослідникам переглядати поточні мікрофільми на комп'ютерах, а не прокручувати зображення на мікрофільмах.

Microfilm Conversion

Часто в сімейних архівах зберігаються фотографії поколінь родини, про яких майже нічого невідомо. За допомогою оцифрованих мікрофільмів або готових для пошуку індексів дослідники можуть, не виходячи з власного дому, шукати відомості про своїх предків на сайті FamilySearch.org. Кожна знахідка вважається дорогоцінною, бо дозволяє дізнатися про те, як жили ті люди, через що їм довелося проходити, що будувало їхній побут, культуру, традиції.

pogrebnyaki


Ці історії з життя давно минулих поколінь дають можливість зрозуміти отриману від них спадщину та навіть зближують членів сім'ї, що живуть.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.