З 3 по 5 липня 2014 року у кемпінг-парку міста Вишгород відбувся неметовий табір Товариства молодих жінок Київського колу Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Крім дівчат з Києва у цьому заході взяли участь молоді жінки з Вінниці та Чернігова. Загалом було близько 40 учасниць.
Цей захід проводиться щороку. Дівчата живуть у наметах три дні. Вони вчаться спілкуватися, допомагати одній та служити. Конкурси, вікторини, ігри, квести допомагають зробити цей час незабутнім.
Цього року у вигляді служіння молоді жінки писали листи вдячності й підтримки пораненим солдатам, які зараз перебувають у військовому госпіталі. Найближчим часом дівчата та їхні керівники особисто їх відвідають.
Temple Square is always beautiful in the springtime. Gardeners work to prepare the ground for General Conference. © 2012 Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved. | 1 / 2 |