Прес-релізи

Мормони вірять, що можна мати стабільні сімейні стосунки у нестабільному світі

Мормони вірять, що можна мати стабільні сімейні стосунки у нестабільному світі, але невже це реально?

Семінар на тему “Шлюбні стосунки та виховання дітей”, який 1-2 серпня проводила Шелом Левітт, доктор юриспруденції, магістр у галузі шлюбу, сім’ї та розвитку людини, яка проводить дослідження з вивчення сімейних стосунків та виховання дітей, допоміг багатьом з тих, хто його відвідав, знайти  відповіді на свої запитання і зрозуміти, що вихід для тих, хто хоче мати міцний шлюб, є.

Це вже не перший семінар, який Шелом Левітт, яка також є членом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, проводить у Києві. Однак ці семінари є чудовим доповненням до тих заходів, які Церква мормонів в Україні проводить з метою зміцнення сім’ї та сімейних стосунків. В інституті релігії – закладі де молодь поглиблено вивчає євангельське вчення, - проводиться курс “Вічний шлюб”. Крім того, в приходах проводяться спеціальні уроки на цю тематику. Організовується навчання для сімейних пар, спрямоване на зміцнення сімейних стосунків та виховання дітей, не кажучи вже про неформальні приходські заходи, які відвідують сім’ями.

За віровченням мормонів, сім’я має вічну природу і сімейні стосунки, завдяки обрядам, які виконуються у храмах, можуть тривати вічно. Наші стосунки з іншими людьми та здобуте знання – це єдиний скарб, який перейде з нами в наступне життя. Саме тому святі останніх днів приділяють велику увагу заходам, спрямованим на зміцнення сімейних стосунків.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.