Прес-релізи

Старійшина Л. Том Перрі помер у віці 92 років

Старійшина Л. Том Перрі, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, помер 30 травня 2015 року. Йому було 92 роки (він народився 5 серпня 1922 р).​

Старійшина Перрі був висвячений в апостоли Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у квітні 1974 р. Перед цим він служив помічником Дванадцятьох з 1972 р. Міцна статура старійшини Перрі у поєднанні з його ентузіазмом і сповненим оптимізму стилем, зробили його сильною, а також широко відомою особистістю серед членів Церкви по всьому світу. 

“Цю теплоту, цю люб’язність, той факт, що він дійсно любив людей і що він любив усіх членів Церкви і цінував їх---ось таким, я думаю, будуть його пам’ятати”,---сказав старійшина Квентін Л. Кук, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів. 

Старійшина Кук сказав, що також пам’ятатиметься свідчення старійшини Перрі про Ісуса Христа. “Том Перрі приносив могутнє свідчення про Ісуса Христа. Він знав Спасителя; він любив Спасителя”. 

“Ми повинні бути сміливими, проголошуючи Ісуса Христа,---навчав старійшина Перрі на генеральній конференції Церкви у жовтні 2011 р. ---Ми хочемо, аби інші знали у що ми віримо: Він є головною постаттю всієї людської історії. Його життя і вчення є серцем Біблії та інших книг, які ми вважаємо Святими Писаннями”.

Подібно до апостолів, які жили у часи Нового Завіту, апостолів-святих останніх днів називають особливими свідками Ісуса Христа. Старійшина Перрі був одним з 15 чоловіків, які допомагають наглядати за зростанням і розвитком всесвітньої Церкви, кількість членів якої зараз перевищує 15 мільйонів. 

Старійшина Перрі часто говорив про важливість релігії у суспільстві, про сім’ю та збереження свободи віросповідання, наголошуючи, що “потрібно старанно зберігати і захищати основоположну свободу совісті, яка є невід’ємною складовою свободи віросповідання”. Він тісно співпрацював з провідниками інших конфесій у просуванні справи свободи віросповідання.

“Він знаходив спільну мову з людьми і йому було легко спілкуватися як з пересічними людьми, так і з президентами та правителями, і він ставився до них майже однаково і знаходив шлях до їхнього серця і спілкувався з ними, справляючи глибоке враження,---сказав Лі Перрі, син старійшини Перрі.

---Думаю, що його пам’ятатимуть як борця за сім’ю”,---сказав Лі Перрі. 

Ловелл Том Перрі народився 5 серпня 1922 р. в Логані, шт. Юта, у сім’ї Леслі Томаса і Нори Сонні Перрі. Він відслужив два роки у Корпусі морської піхоти США в Тихоокеанському регіоні відразу по завершенні Другої світової війни.

Церковне служіння старійшини Перрі розпочалося з місії у Північних Штатах у 1942 р. Після цього він служив радником у єпископаті в Люїстоні, шт. Айдахо, радником у президентстві колу в Сакраменто, Каліфорнія, членом вищої ради Нью-Йоркського колу та президентом Бостонського колу.

Він отримав ступінь бакалавра з фінансового обліку в Державному університеті Юти в 1949 році та захистив там дипломну роботу. Його професійна кар’єра відбувалася у сфері роздрібному бізнесу. Він працював віце-президентом і скарбником компаній, розташованих в Айдахо, Каліфорнії, Нью-Йорку та Массачусетсі.

Старійшина Кук так сказав про досвід старійшини Перрі з роботи у сфері бізнесу: “Він був дуже практичним і дуже прагматичним, і це благословило всю Церкву. Він дуже піклувався про те, щоб лепта вдови витрачалася ощадливо і щоб нічого не було витрачено даремно, і щоб були план і відповідальність”.

Старійшина Перрі пережив смерть своєї першої дружини, Вірджинії Лі. У них народилися двоє дочок і син. Вірджинія Перрі померла 14 грудня 1974 р. У нього залишилась дружина, Барбара Тейлор Дейтон, з якою він одружився в 1976 році.

Церква повідомить подробиці стосовно служби поховання, коли вони стануть відомі. Рішення щодо того, коли буде заповнено вакантне місце у Кворумі Дванадцятьох Апостолів Церкви, ще не прийняте.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.