Прес-релізи

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів святкує Великдень разом з іншими християнами

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів святкує Великдень разом з іншими християнами, як нагадування про Спокуту і Воскресіння Ісуса Христа.

Перше Президентство Церкви звернулося з таким Великоднім посланням:

З усіх випробувань, які постають перед нами, ніщо не приносить більше болю, ніж смерть найдорожчої людини. Через Спокуту Ісуса Христа усіх нас визволено від смерті і всі ми піднімемося у воскресінні. А завдяки Спокуті Ісуса Христа усі можуть здобути мир у цьому житті, очиститися від смутку гріха і отримати надію на славетне воскресіння з праведними.

О цій Великодній порі ми складаємо своє непохитне свідчення, що Ісус Христос - Викупитель усього людства. Завдяки Своїй викупительній жертві Він є нашим Заступником і Спасителем. Хоча Його було розіп'ято, Він переможно піднявся з гробниці заради нашого вічного благословення і користі.

Tомас С. Монсон
Генрі Б. Айрінг
Дітер Ф. Ухтдорф

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.