Прес-релізи

Церква започатковує різдвяну ініціативу “Освітити цей світ”

Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) розпочато всесвітній проект, мета якого — вшанувати народження Ісуса Христа і заохотити людей служити іншим протягом Різдвяної пори. Різдвяна ініціатива “Освітити цей світ” стане доступною для всесвітньої аудиторії, починаючи з п’ятниці 25 листопада, і триватиме до 1 січня.

   

Проект зосереджено на святкуванні й на тому, щоб ділитися світлом Ісуса Христа, Який є “Світлом для світу” (Від Івана 8:12).

“Якщо ми наслідуємо приклад Спасителя й живемо так, як Він жив і як Він навчав, те світло палатиме в нас і освітлюватиме шлях для інших”, — сказав Президент Томас С. Монсон під час виступу на генеральній конференції у жовтні 2015 року.

Починаючи з 25 листопада, на сайті mormon.org будуть розміщені матеріали, якими можна ділитися он-лайн, зокрема відеоматеріали, в яких людей запрошують служити протягом Різдвяної пори, наслідуючи приклад Христа. Служіння починається у четвер, 1 грудня, з Всесвітнього дня служіння.

Версія головного відео, яке можна як переглянути, так і завантажити, також доступна в церковному додатку “Євангельська бібліотека” (Gospel Library). Крім того, 25 коротких відео містять ідеї для служіння на кожен день і ними можна ділитися в соціальних медіа упродовж усієї ініціативи.

Матеріали, якими можна поділитися, розміщено на сайті mormon.org на сторінках для соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, Google+, Pinterest та Instagram. Користувачів соціальних медіа закликають ділитися своїми історіями, використовуючи хеш-тег #ОСВІТИТИцейСВІТ. 

На сторінках сайту англійською, іспанською та портуальсько мовами розміщено календар Різдвяної пори “Понад 25 днів — 25 способів послужити”, який можна завантажити. Для 26 інших мов доступна окрема сторінка. У календарі містяться ідеї на кожен день для планування служіння в грудні аж до дня Різдва.

Крім того, ця ініціатива демонструватиметься на інтернет-сайтах, на дисплеях в англомовних церковних центрах для відвідувачів по всьому світу та у центрі для відвідувачів у Мехіко; за допомогою засобів, наявних у членів Церкви та місіонерів, і зовнішньої реклами, зокрема на білбордах на Таймс-Сквер у Нью-Йорку, в Солт-Лейк-Сіті, Лос-Анджелесі, Йоганнесбурзі, ПАР, на Філіппінах та в Мексиці.

Відеоматеріали було перекладено 33 мовами. Вони будуть доступні албанською, англійською, вірменською, датською, голландською, грецькою, індонезійською, іспанською, італійською, китайською, корейською, латвійською, монгольською, німецькою, норвезькою, польською, португальською, російською, румунською, самоанською, себуану, тагальською, тайською, тонганською, угорською, українською, фіджийською, фінською, французькою, хорватською, чеською, шведською та японською мовами.

Місіонерський відділ Церкви спонсорував Різдвяні та Великодні ініціативи упродовж кількох минулих років, аби торкнутися сердець більшої кількості людей за допомогою церковних послань про те, що Ісус Христос народився, жив, помер і воскрес, аби спасти всіх людей.

У грудні минулого року Різдвяна ініціатива “Спаситель народився” торкнулася сердець мільйонів людей по всьому світу. Цей відеоматеріал переглянули понад 50 мільйонів разів. Минулої весни Великодня ініціатива “Йдіть за Ним” також привернула увагу мільйонів людей.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.