Тема

Служба з питань сім’ї СОД

Служба з питань сім’ї СОД - це приватна, неприбуткова організація, організована Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони), щоб зміцнювати як окремих людей, так і сім’ї. Вона надає такі види служіння:

  • Консультації, що надаються окремим людям, подружжям і сім’ям.
  • Послуги батькам, що не перебувають у шлюбі, у т.ч. консультування, медична й освітня допомога, а також допомога у питаннях усиновлення, якщо це вимагається.
  • Допомога у питаннях усиновлення.
  • Програма подолання згубних звичок. Ця програма, що складається з 12 кроків, призначена допомогти у подоланні схильності до вживання шкідливих речовин (наприклад, алкоголю, тютюну, наркотиків, кави та чаю), азартних ігор, порнографії, неналежної сексуальної поведінки, надто великої залежності від іншої особистості та різних розладів, пов’язаних із вживанням їжі.
  • Консультування церковних провідників. Служба з питань сім’ї СОД може допомагати церковним провідникам, коли вони працюють з членами своїх громад, які відчувають труднощі в соціальній чи емоційній сфері.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.