Прес-релізи

"Різдвяні обійми" мормонів

Традиційний святковий концерт — "Різдвяні обійми", присвячений Різдву Христовому, провела Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони).

17 грудня на території храмового комплексу, що у Києві, зібралися музиканти та вокалісти для спільної участі у святковій програмі. «Мета цього заходу — надихнути, підтримати один одного та славити Його ім’я» — зазначив президент Київського колу Кирило Похилько. Відвідувачами концерту стали члени Церкви, їх сім’ї та друзі.

Серед гостей був також і керівник Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, який звернувся з вітальним словом до зібрання, привітав всіх зі святами та подякував за постійну підтримку і допомогу, яку здійснює Церква на Київщині в рамках свого гуманітарного служіння, та побажав мирного неба Україні.

Подібні події - це особлива можливість для членів Церкви служити своїм ближнім, підтримуючи та надихаючи їх. Хоровий спів дорослих і дітей, вокальні та інструментальні номери надихали і підносили. Урочистості концерту додала участь струнної групи «Kiev Metropolis Orchestra» під орудою Богдана Пущака, а особливі декорації, виготовлені членами Церкви, додавали атмосфері концерту казковості.

Відео деяких з номерів доступне за посиланням.

Концерт — не єдиний спосіб святкувати Різдво. Цьогорічна різдвяна ініціатива Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів #ОСВІТИТИцейСВІТ знову об’єднала членів Церкви з усього світу в особливому служінні ближнім, у такий спосіб приносячи Спасителю в дар часточку себе. Детальніше про ініціативу #ОСВІТИТИцейСВІТ.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.