Прес-релізи

Мормонські провідники під час всесвітньої трансляції наголошують на місіонерській роботі

У неділю, 23 червня 2013 року, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів нагадав мормонам по всьому світу про те, що “немає проголошення більш доречного, відповідальності більш зобов’язуючої, вказівки більш прямої, ніж наказ, даний воскреслим Господом”, щоб “навчати всі народи” (Матвій 28:19) євангелії Ісуса Христа.

Цей коментар Президента Томаса С. Монсона лунає майже через вісім місяців після того, як він оголосив про зниження вікових вимог для мормонських місіонерів (чоловіки можуть служити з 18 років, а жінки — з 19-ти) — оголошення, яке здійняло хвилю нових місіонерів.

Церква, яка завжди слідувала вченню Нового Завіту Христа, процитованого Президентом Монсоном, у неділю оголосила про інші нововведення для своїх місій, щоб виконати цей заклик. Протягом двогодинної всесвітньої трансляції з Мерріот-центру в місті Прово, штат Юта, провідників Церкви, місіонерів та членів Церкви закликали йти за Спасителем у їхній сумісній роботі, щоб привести інших людей до Христа.

Президент Бойд К. Пекер, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, говорив про важливість ефективного викладання євангелії Ісуса Христа, наставляючи членів Церкви “вирішити чинити правильно; вирішити бути краще”. А старійшина Том Л. Перрі, з Кворуму дванадцятьох, нагадав святим останніх днів, що, за словами Джозефа Сміта, у Церкві “найвеличніший і найважливіший обов’язок — це проповідувати євангелію”.

Інший апостол, старійшина Рассел М. Нельсон, нагадав членам Церкви і місіонерам про необхідність піклуватися про потреби кожної людини, кажучи: “якщо ми йдемо за Ісусом Христом, ми діємо так, як діяв би Він, і любимо так, як любив би Він. … Поки ви не знаєте імені і обличчя людини, Господь не може допомогти вам пізнати його або її серце”.

Нововведення, оголошені стосовно місіонерської роботи, а також новина, що місіонери використовуватимуть Інтернет і цифрові пристрої для допомоги іншим, стали подією для багатьох місіонерів, які зараз служать на місії. Старійшина Джеффрі Р. Холланд, з Кворуму дванадцятьох, сказав: “У тому, як ми виконуємо місіонерську роботу, завжди будуть вдосконалення”.

Наразі на місії служить 70000 місіонерів

Після оголошення Президентом Монсоном у жовтні 2012 року про зниження вікових вимог до місіонерів кількість місіонерів продовжує зростати. На час виступу з цим оголошенням на місії служили 58500 місіонерів; станом на цей тиждень старійшина Том Л. Перрі, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, сказав, що наразі на місії служить більш ніж 70000 місіонерів—це більше, ніж будь-коли в історії Церкви.

Жінки-місіонерки складають понад 20 відсотків від цього числа — це 14650 жінок, які наразі служать на місії. Оголошення Церквою у квітні 2013 року про збільшення кількості жінок-місіонерок привело до створення Ради провідництва місії, до якої входитимуть як чоловіки, так і жінки у якості провідників для місіонерів. Ця Рада буде складатися з президента місії і його дружини, помічників президента, зональних провідників і провідників навчання сестер-місіонерок — новостворене покликання.

За повідомленням Церкви в лютому 2013 року було створено 58 нових місій, щоб розмістити нових прибуваючих місіонерів, в результаті чого загальна кількість місій досягла 405. До кінця року Церква очікує мати 85000 місіонерів.

За допомогою технологій запрошувати інших слідувати за Ісусом Христом

У неділю старійшина Перрі також оголосив про зміни в тому, як місіонери будуть витрачати свій час для пошуку людей для навчання. Через те, що багато людей віддають перевагу спілкуванню в он-лайн режимі, у своєму служінні місіонери використовуватимуть Інтернет і цифрові пристрої, сказав старійшина Перрі. Він зазначив, що місіонери використовуватимуть “сайт mormon.org, Facebook, блоги, електронну пошту, … текстові повідомлення” та інші застосунки, щоб налагодити контакт з людьми. “Церква має адаптуватися до світу, який змінюється”,—сказав старійшина Перрі.

Виступаючи днем раніше перед новими президентами місій, церковні провідники говорили, що використання місіонерами Інтернету та цифрових пристроїв, таких як планшети iPads, буде запроваджуватися поетапно протягом кількох наступних місяців і тільки у призначених місіях до кінця цього року. Церква очікує, що ці засоби будуть доступні місіонерам у всьому світі приблизно наступного року.

Старійшина Перрі сказав, що зацікавлені Церквою часто нарікають, що вони “хочуть зайти в якийсь з наших домів зборів, але той виявляється зачиненим”. Він сказав, що місіонери перебуватимуть у приході, коли це буде необхідно, щоб вітати зацікавлених осіб і проводити їх нашими домами богослужіння.

На всесвітній трансляції, яку переглядали сотні тисяч святих останніх днів, старійшина Ніл Л. Андерсен, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, закликав членів Церкви і місіонерів “працювати разом у вірі і єдності” з “любов’ю одне до одного й людей, яким ми служимо”, запрошуючи наслідувати Ісуса Христа.

Сайт “Робота зі спасіння” (російською)

Завантажувані сюжети HD-якості для журналістів (клацніть, щоб завантажити)

3000-й хор місіонерів повного дня та інших святих останніх днів співав під час всесвітньої трансляції для провідництва у Мерріот-центрі студмістечка Університета Бригама Янга у неділю, 23 червня 2013 року.

Президент Томас C. Монсон, всеcвітній провідник Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, виступав під час зборів для місіонерів у студмістечку УБЯ. Він розповів наскільки важливою місіонерська робота завжди була для нього і його дружини Френсіс, яка нещодавно померла.

Місцем для зборів з наголосом на місіонерську роботу став Мерріот-центр студмістечка УБЯ

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів взяли участь у зборах, присвячених місіонерській роботі в Університеті Бригама Янга

Вів всесвітню трансляція для провідництва “Робота зі спасіння” старійшина Джеффрі Р. Холланд, Кворум Дванадцятьох Апостолів, з Університету Бригама Янга

У неділю, 23 червня 2013 року, під час всесвітньої церковної трансляції для місіонерів Бойд К. Пекер—президент Кворуму Дванадцятьох Апостолів—говорив про те, як стати ефективним учителем

Старійшина Том Л. Перрі, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, говорив про те, як сучасні технології допомагають Церкві ділитися євангелією по всьому світу

Старійшина Рассел М. Нельсон, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, говорив про те, як святі останніх днів можуть допомагати 70000 місіонерам повного дня

На всесвітніх зборах, присвячених місіонерській роботі та всесвітній трансляції для провідництва “Робота зі спасіння” зі студмістечка УБЯ в місті Прово, штат Юта, йшлося про нових місіонерів повного дня, які готуються їхати до призначених місць у світі, разом із 173 чоловіками, які почнуть служіння в липні в якості президентів зі своїми дружинами-напарницями

Кожна пара почне своє трирічне служіння в якості президента місії і його дружини-напарниці. Вони отримали настанови під час всесвітньої трансляції для місіонерів зі студмістечка УБЯ.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.