Прес-релізи

Підсумки візиту Апостола Церкви в Україну

Старійшина М. Рассел Баллард з Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) відвідав Україну. Під час свого триденного візиту апостол зустрівся з членами Церкви із різних міст, провів навчання місцевих провідників та відвідав конференцію Київського українського колу.

У перший день свого візиту, 10 червня, під час концерту, підготованого місцевими членами Церкви, старійшина Баллард мав можливість познайомитися з українським національним колоритом — музикою та співом, а також з традиційним українським вбранням.

Наступного дня апостол провів навчання провідників Церкви, яке транслювалося наживо не лише на території всієї України, але й у Вірменії, Болгарії та країнах Балтії. Під час цього навчання старійшину Балларда супроводжували старійшина Дональд Л. Холлстром  з Президентства сімдесяти та Єпископ Дін М. Девіс з Верховного єпископату Церкви, а також члени президентства Східноєвропейської території. Всіх братів супроводжували їхні дружини, які провели окреме навчання для сестер, які служать провідниками у різних церковних організаціях. Головними темами зустрічей стали наслідування прикладу Спасителя та підтримання інституту сім’ї, як однієї з головних цінностей в очах Бога.

У неділю, 11 червня, старійшина Баллард відвідав конференцію Київського українського колу, на якій зібралося більше тисячі чоловік. Він звернувся до членів Церкви з надихаючим посланням про важливість відносин між різними поколіннями у родині та про значущу роль кожного з них у житті одне одного. Він підкреслив, що люди, які сповідують євангельські принципи, зможуть вистояти під час будь-яких життєвих негараздів.

Ввечері того ж дня він зустрівся з молоддю Церкви. Під час цієї зустрічі було підкреслено важливість особистої гідності, дотримання високих моральних стандартів, необхідність побудови гарних стосунків з представниками протилежної статі та ретельної підготовки до можливості укласти шлюб.  

Приїзд провідників Церкви — це завжди дуже значна подія в житті місцевої громади, це можливість отримати настанови та укріпитися в бажанні слідувати прикладу Ісуса Христа у повсякденних справах.

Старійшина М. Рассел Баллард служить у Кворумі Дванадцятьох Апостолів вже понад 30 років. У жовтні йому виповниться 88 років. Старійшина Баллард одружений з Барбарою Боуен, у шлюбі вони провели 65 років, мають 7 дітей, 43 онуки та 75 правнуків.       

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.