Прес-релізи

Нова мормонська філія в селі Федорівка

21 липня 2013 року в селі Федорівка Кодимського району Одеської області була організована нова філія Церкви. Це ще одна філія Київської місії в Україні.

Федорівка - це невеличке село, відоме тим, що поруч з ним розташований ландшафтний заказник "Березівський". В селі мешкає приблизно 200 осіб.

Коли там оселилося декілька родин членів Церкви, ніхто не очікував такого жвавого зацікавлення відновленою євангелією. Але люди з радістю сприймали послання місіонерів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх днів, які активно проповідували в районі минулого року. Безсумнівно, це сталося саме тому, що односельці бачили гарний приклад в житті новоприбулих мормонів, які дуже швидко стали добрими сусідами та друзями.

Село Федорівка знаходиться неподалік міста Кодима на півночі Одеської області поблизу кордону з Молдовою. Президентом новоствореної філії став Руслан Хілобок, який раніше служив на багатьох церковних керівних посадах в Одесі. В одному з останніх церковних бюлетенів зазначається, що Федорівка - це одне з найменших населених пунктів в Україні, де створена філія ЦІХСОД.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.