Прес-релізи

Церква бере участь у міжнародному симпозіумі, присвяченому проблемі релігійного екстремізму

1 лютого 2016 року в Нью-Йорку пройшов Другий міжнародний симпозіум, присвячений проблемі релігійного екстремізму. Тема симпозіуму в 2016 році: "Релігія. Насильство. Екстремізм". Організований групою ООН зі співробітництва з релігійними організаціями, симпозіум зібрав понад 130 учасників - представників релігійних та інших некомерційних організацій, а також різних агентств ООН.

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) була представлена ​​Раяном Кохом, який займається питаннями взаємодії Церкви і Організації Об'єднаних Націй.

Учасники симпозіуму засудили всі форми насильства і протиправної діяльності, що здійснюються під егідою релігії, підтримали міжнародні зусилля, спрямовані на забезпечення свободи віросповідання або релігійних переконань і наголосили на необхідності неупередженого ставлення до релігійних організацій і окремих їх членів.

Промовці в ході симпозіуму відзначили багаторазово збільшену у зв'язку з викликами сучасності небезпеку ксенофобських настроїв і нетерпимості по відношенню до інших культур, устроїв життя і переконань.

За підсумками симпозіуму робоча група розпочала роботу над розробкою конкретних пропозицій для урядових і релігійних організацій. Планується, що подібні заходи під егідою ООН стануть щорічними.

Мормони поважають та шанують закони своїх країн. Вони прагнуть бути відкритими і корисними суспільству. У всьому світі Церква бере активну участь в міжрелігійному діалозі.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.