Прес-релізи

Мистецький конкурс з нагоди 25-річчя Церкви в Україні

2016 рік – це рік святкування 25-річчя Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) в Україні. За традицією, у всьому світі Церква відзначає ювілейні дати початку своєї діяльності на території тієї чи іншої країни, влаштовуючи різноманітні заходи - концерти, урочисті зібрання, проекти служіння тощо. Не стала винятком і Україна - на 2016 рік заплановано проведення багатьох заходів, одним з яких є мистецький конкурс.

Всіх членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів запрошено взяти участь у цьому конкурсі. Кожен може запропонувати одну роботу і виконати її в будь-якому жанрі на будь-яку тематику. Це може бути живопис, скульптура, аплікація або інші форми мистецтва. Кожен бажаючий може надіслати фотографію свого витвору представникові жюрі. Після визначення найкращих робіт, їх буде продемонстровано на виставці перед гала-концертом, який відбудеться 17 вересня 2016 року у Києві. 

Бажаючі можуть надсилати фотографії своїх робіт на адресу: katia.serdyuk@gmail.com. Останній термін подачі робіт - 1 серпня 2016 року.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.