Прес-релізи

Дні відкритих дверей Фрайберзького німецького храму

Перше Президентство Церкви оголосило дати проведення днів відкритих дверей Фрайберзького німецького храму.

Цього літа широкий загал запрошено відвідати нещодавно оновлений Фрайберзький німецький храм Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Двері храму буде відкрито для всіх бажаючих з п’ятниці 12 серпня до суботи 27 серпня 2016 року, за винятком неділі 14 та 21 серпня.

Сесія освячення храму відбудеться 4 вересня 2016 року. В цей день заплановано три сесії – о дев'ятій годині ранку, о дванадцятій та о третій годині дня. Церемонія освячення буде транслюватися в усі церковні будинки зборів Німеччини. Урочистий концерт присвячений цій події відбудеться в суботу 3 вересня.

Фрайберзький німецький храм був найближчим храмом для членів Церкви з України, відвідування якого вимагало 24 годинної автобусній подорожі. У 2010 році в Україні було збудовано Київський український храм, який зараз служить для членів Церкви з України та восьми найближчих країн.

Храми Святих Останніх Днів відрізняються від будинків зборів, в яких проводяться недільні богослужіння. Храми є «домами Господа», в яких вчення Христа підтверджуються через шлюб, хрищення та інші обряди, які навічно об’єднують сім’ї. В середині храмів члени Церкви дізнаються більше про мету життя та заключають завіти служити Богові та допомагати ближнім.

Додаткові матеріали

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.