Прес-релізи

«Руки допомоги мормонів» у будинку приматів

Члени Церкви Центрального приходу Харківського округу взяли участь у проекті служіння «Руки допомоги мормонів». Вже не вперше у них була можливість послужити в Харківському зоопарку. Тут їх вже добре знають і завжди радо вітають.

У день служіння було прохолодно та похмуро, накрапав невеликий дощ. Але, на диво, тих, хто прийшов на служіння, виявилося багато — 30 чоловік. До того ж разом з ними прийшли ті, хто цікавиться Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів, місіонери повного дня та діти з Початкового товариства. Співробітник зоопарку, який зустрічав групу на вході, був дуже здивований кількістю людей, бажаючих безкорисливо послужити в таку дощову погоду. Він був переконаний, що через негоду навряд чи хтось прийде взагалі.

Зазвичай члени Церкви у Харкові прибирають на вулиці, але цього разу вони працювали всередині одного з павільйонів — у будинку приматів. Основним завданням було відмити від бруду і пилу великі пальмові дерева, папороть та інші рослини. Одна із співробітниць зоопарку сказала, що таку роботу допомагають виконувати тільки мормони.

Всі отримали ганчірки, балії з водою, а також кілька драбин, аби чоловіки могли дотягнутися до верхнього листя дерев, і робота розпочалася. Протягом двох годин все було зроблено — і результат був вражаючий.

Учасники служіння розходилися в чудовому та піднесеному настрої. Вони отримали велике задоволення від того, що принесли користь і зробили щось, що дарує почуття радості як їм самим, так і іншим. Прочани потім згадували, як приймали рішення все-таки піти на служіння і які благословення отримали після цього: «Ми дзвонили вранці президенту приходу, аби дізнатися , чи не відміняється наше служіння через негоду. І всі отримували однакову відповідь: служіння відбудеться за будь-яких погодних умов. Ми щасливі від того, що були разом у цей день, що мали можливість робити те, що дарує іншим радість».

Також Церква передала зоопарку саджанці красивих квітів, які потім мають прикрасити його територію. Після закінчення служіння брати та сестри із задоволенням гуляли алеями зоопарку, споглядаючи за життям різних тварин — ведмедів, слонів, бегемота, яскравих рибок та екзотичних птахів.

Гуляючи зоопарком, брати та сестри відчували велику подяку за можливість служити іншим і за те, що Бог надав їм можливість стати трошечки кращими.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.