Прес-релізи

Перше Президентство оголосило про зміни, що стосуються Генеральної конференції

Перше Президентство оголосило про зміни щодо майбутніх генеральних конференцій Церкви, які щорічно проводяться в квітні і жовтні.

Сучасне медичне обладнання та меблі надано Кодимській міській лікарні

Кодимська міська лікарня отримала сучасні дитячі меблі та медичне обладнання для хірургічного відділення. Устаткування було надано в якості благодійної допомоги та завдяки пожертвам членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Церква висловлює співчуття у зв'язку з трагедією на горі Мерон

Президентство Близькосхідної території Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів опублікувало наступне послання у зв'язку з трагедією, що сталася в Ізраїлі:

Огляд всесвітніх новин Церкви

Новий огляд всесвітніх новин Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, що публікується раз на півріччя, доступний для перегляду англійською мовою або у перекладі російською.

Церква вшановує пам’ять про постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

В громадах Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні, зокрема в Києві та Київській області, вшанували пам'ять про ліквідаторів та інших постраждалих у спільних молитвах під час недільних богослужінь.

В Харкові засновано кіл Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосила про створення Харківського українського колу. Це сталося під час конференції Харківського округу, яка відбулася онлайн 25 квітня 2021 року, під головуванням генерального авторитета Церкви, члена Першого Кворуму Сімдесяти, президента Східноєвропейської території – старійшини...

Церква оголосила про нові призначення в керівництві території на 2021 рік

Перше Президентство оголосило про зміни в складі Президентства Східноєвропейської території, які вступають в силу з 1 серпня 2021 року

Тимчасова заборона на проведення зборів членів Церкви залишається в силі

Уже минув один рік з того часу, коли члени Церкви востаннє збиралися в Суботній день у домах зборів та на інші заходи упродовж тижня.

Пророк оголосив про будівництво 20 нових храмів

4 квітня 2021 року під час Недільної післяобідньої сесії генеральної конференції Рассел М. Нельсон, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про плани щодо будівництва двадцяти нових храмів по всьому світу.

Оголошено про склад нового генерального президенства Початкового товариства

Оголошено про склад нового генерального президенства Початкового товариства Церкви. Сестра Каміль Н. Джонсон, президент (посередині); сестра Сьюзен Х. Портер, перша радниця (ліворуч); сестра Емі Райт, друга радниця.