Прес-релізи

Select a Year

Церква надала додаткові настанови щодо щотижневих богослужінь під час пандемії COVID-19

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів надало оновлені настанови, щоб допомогти провідникам і членам Церкви по всьому світу безпечно відновити участь у богослужіннях та інших заходах під час пандемії COVID-19.

Старійшина Беднар зустрівся з провідниками Церкви в Україні

Брати і сестри — провідники приходів з різних міст України — мали можливість поспілкуватися зі старійшиною та сестрою Беднар і поставити їм запитання щодо різних аспектів свого служіння.

Лист президентства території, присвячений 10-річчю освячення Київського храму

"Оскільки поклоніння у храмі зараз є неможливим, я запрошую вас збільшити свою участь у дослідженні сімейної історії". Президент Рассел М. Нельсон

Перше Президентство оголошує про нову онлайн систему для храмових молитовних списків

Серед віруючих людей є звичайною практикою молитися за рідних, коли вони хворіють, страждають або мають інші проблеми. У багатьох традиціях віруючих сюди входить і колективна молитва за людей, які мають особливі потреби. У Писаннях записані численні приклади того, коли Ісус Христос молився у групах і заохочував присутніх також...

Церква починає видавати три міжнародні журнали

Сьогодні Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило, що, починаючи з січня 2021 року, Церква замінить свої чотири нинішні журнали на три всесвітні: “Друг” (для дітей), “Заради зміцнення молоді” (для молоді) і “Ліягона” (для дорослих).

Пішов у духовний світ патріарх Володимир Малежик

27 липня 2020 року на 71-му році життя у себе вдома пішов з життя патріарх Київського колу Володимир Федорович Малежик. Брат Малежик був підтриманий як патріарх колу 12 лютого 2011 року. За час свого служіння він благословив життя багатьох людей, давши безліч патріарших благословень членам Церкви в Україні.

Зміни у храмовому ендаументі

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у понеділок, 20 липня 2020 року, оприлюднило наступне послання стосовно змін в обряді храмового ендаументу:

Жовтнева генеральна конференція 2020 року буде відбуватися лише у віртуальному форматі

Президент Нельсон розмістив у соціальних мережах допис про расизм і закликав поважати людську гідність

Він нагадує про заклик Творця кожному з нас — полишити упереджене ставлення щодо будь-якої групи людей чи окремої особи.

Проведення церковних зборів в Україні все ще тимчасово призупинено до отримання подальших вказівок