Прес-релізи

У віці 87 років помер Говард Біддулф, президент першої Української місії Церкви 

Перший президент Української київської місії, брат Говард Біддулф, помер 23 травня 2022 року у віці 87 років.

Звернення президентства території до членів Церкви в Україні 

У ці великодні дні, сповнені суму та сліз, ми все частіше згадуємо про нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Ми згадуємо про Його народження, Його взірцеве життя, Його смерть на хресті і Його славетне Воскресіння!

Великоднє послання Першого Президентства

"Він воскрес" — таким було послання ангела першого Великодня. З почуттями шани та вдячності ми проголошуємо наше свідчення, що Ісус Христос дійсно воскрес.

Старійшина Дітер Ф. Ухтдорф зустрівся з українськими біженцями

"Кожен послідовник Ісуса Христа має священний обов’язок сумувати з тими, хто сумує, та втішати тих, хто цього потребує" — зазначив старійшина Дітер Ф. Ухтдорф.

Перше Президентство оголошує нові призначення провідників священства у 2022 році

Зміни стосуються президентств територій і набудуть чинності 1 серпня 2022 р., за винятком Центральноєвропейської, Східноєвропейської та Північноєвропейської територій, які набувають чинності негайно.

Квітнева генеральна конференція

Запрошуємо вас взяти участь у генеральній конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Ця релігійна подія має на меті допомогти людям зміцнити їхні особисті стосунки з Ісусом Христом, щоб відчути мир та надію.

Церква Ісуса Христа виділяє 4 мільйони доларів США для допомоги біженцям у Європі

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів передала по 2 мільйони доларів США Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців і Всесвітній продовольчій програмі на допомогу вимушено переміщеним особам.

Заява Першого Президентства з приводу збройного конфлікту

Ми відчуваємо великий жаль і глибоко стурбовані через збройний конфлікт, який відбувається нині.

Звернення провідників Церкви до українських громад

Президенство Східноєвропейської території Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у своєму посланні звернулося до членів Церкви в Україні.

Представники Церкви взяли участь в урочистостях до Дня єднання

Представники Київської обласної ради Церков і релігійних організацій взяли участь в урочистостях, присвячених Дню єднання.