Прес-релізи

Select a Year

Два сегменти нового Загального довідника тепер доступні українською та ще 22 мовами

Два сегменти Загального довідника для провідників і членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, уперше опублікованого англійською мовою у лютому, тепер доступні українською онлайн та в додатку Євангельська бібліотека....

8 мільярдів імен тепер можна знайти на FamilySearch.org

FamilySearch—найбільший у світі службовий ресурс з генеалогії — опублікував ім’я у пошуковій базі зі своєї історичної колекції записів, яке перетнуло позначку у 8 мільярдів.

У старійшини і сестри Гонг діагностували COVID-19

Всі члени Першого Президентства та Кворуму Дванадцятьох були протестовані та отримали негативний результат

...

Підсумки жовтневої генеральної конференції 2020 року

На цій сторінці містяться поточні підсумки ключових проповідей, новини та оголошення з жовтневої конференції.

...

Пророк зробив оголошення про будівництво нових храмів

Рассел М. Нельсон, пророк і Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, на недільній післяобідній сесії, 4 жовтня 2020 року, оголосив плани щодо побудови нових храмів по всьому світу.

На жовтневій генеральній конференції 2020 року були оголошені зміни у провідництві

Під час жовтневої генеральної конференції 2020 року президент Генрі Б. Айрінг, з Першого Президентства Церкви, оголосив про покликання нового радника у Верховному єпископаті та чотирьох територіальних сімдесятників.

Огляд всесвітніх подій: жовтневий випуск, 2020 р.

У жовтневому випуску “Огляду всесвітніх подій” йдеться про те, як Церква бореться з COVID-19 у Бразилії, Новій Зеландії, на Філіппінах, у Південній Африці та в інших країнах. Глядачі також побачать, як пандемія вплинула на богослужіння, місіонерську роботу та служіння апостолів.

Провідники Церкви висловлюють співчуття у зв’язку з авіакатастрофою військового літака АН-26

Провідники Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні від імені всіх членів Церкви висловлюють щирі співчуття родинам та близьким загиблих та постраждалих внаслідок авіакатастрофи транспортного літака АН-26 Повітряних Сил Збройних Сил України, що сталась 25-го вересня 2020 року поблизу міста Чугуїв.

Шукаєте надію? Жовтнева генеральна конференція 2020 року буде зосереджена на істині та натхненні

Насолоджуйтеся посланнями миру, надії та радості з життя Ісуса Христа у виступах жовтневої генеральної конференції 2020 року Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

...

Церква надала додаткові настанови щодо щотижневих богослужінь під час пандемії COVID-19

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів надало оновлені настанови, щоб допомогти провідникам і членам Церкви по всьому світу безпечно відновити участь у богослужіннях та інших заходах під час пандемії COVID-19.