Прес-релізи

Тимчасова заборона на проведення зборів членів Церкви залишається в силі

Уже минув один рік з того часу, коли члени Церкви востаннє збиралися в Суботній день у домах зборів та на інші заходи упродовж тижня.

Пророк оголосив про будівництво 20 нових храмів

4 квітня 2021 року під час Недільної післяобідньої сесії генеральної конференції Рассел М. Нельсон, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про плани щодо будівництва двадцяти нових храмів по всьому світу.

Оголошено про склад нового генерального президенства Початкового товариства

Оголошено про склад нового генерального президенства Початкового товариства Церкви. Сестра Каміль Н. Джонсон, президент (посередині); сестра Сьюзен Х. Портер, перша радниця (ліворуч); сестра Емі Райт, друга радниця.

Оголошено про покликання 77 нових територіальних сімдесятників

Під час сесії провідників на Квітневій генеральній конференції 2021 року було оголошено про покликання 77 нових територіальних сімдесятників. Їх підтримку проведе президент Далін Х. Оукс з Першого Президентства Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів під час Суботньої післяобідньої сесії конференції.

Великоднє послання Першого Президентства

Цієї Великодньої пори ми з вдячністю відзначаємо свято Воскресіння нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Ми з радістю проголошуємо і урочисто свідчимо, що завдяки Ісусу Христу всі ми будемо жити знову.

Новини та оголошення Квітневої генеральної конференції 2021 р.

Всі головні новини та оголошення щодо майбутньої Квітневої генеральної конференції будуть додаватися тут, коли з’являтимуться.

Благодійна організація святих останніх днів передає 20 мільйонів доларів США на підтримку глобальної боротьби ЮНІСЕФ з COVID-19

Благодійна організація святих останніх днів надає ЮНІСЕФ 20 мільйонів доларів США на боротьбу з COVID-19

FamilySearch оголошує проведення RootsTech Connect 2021 — безкоштовного всесвітнього віртуального заходу

Команда FamilySearch з радістю оголошує, що конференція RootsTech 2021, проведення якої раніше планувалося на 3–6 лютого 2021 р. у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, тепер буде проводитися 25–27 лютого 2021 р. онлайн, віртуально і безоплатно. Конференція RootsTech Connect 2021 буде доступна для людей з усього світу, яким пропонуватимуться...

Ще чотири розділи Загального довідника Церкви доступні українською 

Ще чотири розділи, а також частини пʼятого розділу Загального довідника Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів є тепер доступними більш як двадцятьма мовами. Це переклад видання, яке спершу вийшло англійською мовою у 2020 році.

Квітнева генеральна конференція 2021 року відбудеться у віртуальному форматі 

Невпинно турбуючись про здоров’я людей в усьому світі, Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило, що квітнева генеральна конференція 2021 року проводитиметься лише віртуально.