Прес-релізи

Особлива зустріч для дорослої молоді зі старійшиною Карлосом А. Годоєм

Доросла молодь Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів запрошується стати ближчими до Ісуса Христа, долучившись до всесвітньої трансляції зі старійшиною Карлосом А. Годоєм з кворуму сімдесятників, яка відбудеться 5 травня 2024 року в США та буде доступна для всесвітньої аудиторії з 12 травня 2024 року за посиланням: https...

Провідники заохочують членів Церкви укладати завіти та поглиблювати стосунки з Ісусом Христом 

«Проводьте більше часу в храмі і будьте вірними Божим заповітам», — із таким закликом звернулися до членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів по всьому світу на генеральній конференції, що відбулася у квітні 2024 року в конференц-центрі в місті Солт-Лейк-Сіті, США.

Перегляд квітневої генеральної конференції 

Генеральні конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів відбуваються кожні півроку. П'ять сесій квітневої конференції 2024 року (6-7 квітня) транслюватимуться в прямому ефірі з Храмової площі в Солт-Лейк-Сіті, США.

Президент М. Рассел Баллард помер у віці 95 років

Із сумом повідомляємо, що президент М. Рассел Баллард, діючий президент Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, помер сьогодні. Йому було 95 рік.

Церква сприяє відкриттю нової клініки в Україні

Тисячі людей у Київській області отримали доступ до нової амбулаторії, побудованої організацією Project HOPE та за підтримки і фінансування Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.