Прес-релізи

Церква публікує новий путівник для молоді

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів оновила путівник для молоді у віці 11–18 років. Нова брошура "Заради зміцнення молоді: путівник з прийняття рішень" ґрунтується на євангельських принципах, свободі вибору та натхненні.

Церква Ісуса Христа виділяє 32 мільйони доларів Всесвітній продовольчій програмі ООН

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів надала Всесвітній продовольчій програмі ООН 32 мільйони доларів США — найбільшу одноразову пожертву Церкви на користь гуманітарної організації.

День пам’яті захисників України

На знак вдячності та пошани до захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, представники Церкви, як і в довоєнні роки, поклали квіти до меморіалу "Стіна пам’яті загиблих за Україну".

Святі останніх днів у Європі пожертвували Україні понад 900 тонн їжі

Одним із багатьох неприємних наслідків гуманітарної кризи в Україні є додаткове навантаження на ланцюжок поставок продовольства, особливо основних продуктів харчування. Цей збій вплинув на звичайних громадян по всій країні та обмежує їх доступ до багатьох основних продуктів, включно з борошном, крупами, м’ясними консервами,...

У віці 87 років помер Говард Біддулф, президент першої Української місії Церкви 

Перший президент Української київської місії, брат Говард Біддулф, помер 23 травня 2022 року у віці 87 років.

Звернення президентства території до членів Церкви в Україні 

У ці великодні дні, сповнені суму та сліз, ми все частіше згадуємо про нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Ми згадуємо про Його народження, Його взірцеве життя, Його смерть на хресті і Його славетне Воскресіння!

Великоднє послання Першого Президентства

"Він воскрес" — таким було послання ангела першого Великодня. З почуттями шани та вдячності ми проголошуємо наше свідчення, що Ісус Христос дійсно воскрес.

Старійшина Дітер Ф. Ухтдорф зустрівся з українськими біженцями

"Кожен послідовник Ісуса Христа має священний обов’язок сумувати з тими, хто сумує, та втішати тих, хто цього потребує" — зазначив старійшина Дітер Ф. Ухтдорф.

Перше Президентство оголошує нові призначення провідників священства у 2022 році

Зміни стосуються президентств територій і набудуть чинності 1 серпня 2022 р., за винятком Центральноєвропейської, Східноєвропейської та Північноєвропейської територій, які набувають чинності негайно.

Квітнева генеральна конференція

Запрошуємо вас взяти участь у генеральній конференції Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Ця релігійна подія має на меті допомогти людям зміцнити їхні особисті стосунки з Ісусом Христом, щоб відчути мир та надію.