Прес-релізи

Церква розпочала різдвяну ініціативу “Освіти цей світ”

Ісус Христос є Світлом для світу. Ті, хто йдуть за Ним, живуть зі світлом, радістю і надією, навіть у темні часи. Згадуючи про Його народження, давайте також пам’ятати про Його взірцеве життя і те, чого Він нас навчав.

Міській лікарні надано хірургічне обладнання, яке суттєво розширює її можливості

Допомога Церкви у боротьбі з COVID-19 в Україні

Допомога Церкви у боротьбі з COVID-19 в Україні

Церква продовжує надавати допомогу на сході України

П’ятий рік поспіль Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів спільно з Адвентистським агентством допомоги та розвитку АДРА надає допомогу соціально незахищеним верствам населення на сході України для обігріву житла у холодний період року.

Спільно з Фундацією Дім Рональда МакДональда Церква бере участь у створенні сімейних кімнат у державних лікарнях

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів разом з іншими організаціями підтримала ініціативу Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні зі створення сімейних кімнат в державних лікарнях України.

Старійшини Беднар і Гонг закликають прагнути до кращого розуміння мусульман

19 жовтня 2021 року старійшина Девід А. Беднар і старійшина Герріт У. Гонг, два апостоли Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, виступили в Університеті Бригама Янга в Прово, штат Юта, під час останньої сесії дводенної конференції “Ісламський світ сьогодні: питання і переспективи”. Вони заохотили членів Церкви краще зрозуміти...

Провідники Церкви звертаються до світу під час генеральної конференції

2-3 жовтня 2021 року відбулася 191 піврічна генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, під час якої провідники Церкви звернулися до людей по всьому світу. Завдяки сучасним технологіям мільйони людей отримали можливість дивитися або слухати виступи понад 70 мовами.

Оголошено про будівництво 13 нових храмів

Під час жовтневої генеральної конференції 2021 року Рассел М. Нельсон, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оголосив про плани будівництва 13 нових храмів по всьому світу.

Старійшина Разбанда виступає на Міжконфесійному форумі G20 в Італії

Організатори Міжконфесійного форуму G20, який відбувся в Італії 12–14 вересня, запросили провідників Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів для обговорення свободи віросповідання та її впливу на малі релігійні організації. 

Старійшина і сестра Беднар запрошують дорослу молодь “Просити, шукати, стукати”, щоб знайти відповіді на життєві запитання

“Я обіцяю, що коли ви щиро і послідовно [шукатимете відповіді] відповідно до розкладу Господа і Його волі, ви завжди зможете знаходити відповіді на ваші запитання і проблеми, з якими стикаєтеся в житті”, — сказав старійшина Девід А. Беднар, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів.