Прес-релізи

Покликано нового президента Української Дніпровської місії

Перше Президентство покликало Олександра Чебана та його дружину Надію Чебан очолити Українську Дніпровську місію.

Провідники Церкви зосереджуються у своїх виступах на щорічному Різдвяному духовному вечорі на Ісусі Христі

На Різдвяному духовному вечорі за участю Першого Президентства у 2020 році пророк та три інші провідники Церкви говорили про любов, мир, знання і радість, які приходять завдяки наслідуванню Ісуса Христа.

У старійшини і сестри Ренлунд виявлено COVID-19

У старійшини Дейла Г. Ренлунда і сестри Рут Л. Ренлунд тест на COVID-19 виявився позитивним. Їхній стан ретельно контролюється і, на щастя, у старійшини Ренлунда лише легкі симптоми.

Перше Президентство видало Різдвяне послання 2020 р.

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — Президент Рассел М. Нельсон, Президент Даллін Х. Оукс і Президент Генрі Б. Айрінг — видало таке Різдвяне послання у п’ятницю, 27 листопада. 

Церква Ісуса Христа
розпочинає Різдвяну ініціативу 2020 року — #ОсвітиЦейСвіт

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів офіційно розпочала свою глобальну Різдвяну ініціативу 2020 р. —  #ОсвітиЦейСвіт. Церква закликає людей нести світло у світ своїм простим, змістовним служінням у цю Різдвяну пору.

20 листопада слухайте спеціальне відеопослання надії та зцілення від Пророка

Рассел М. Нельсон, Пророк і Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, поділиться зі світом своїм спеціальним відеопосланням 20 листопада 2020 року, о 20:00 за київським часом.

Новий спосіб, у який ви можете рекомендувати місіонерам своїх друзів для навчання

На початку вересня було оновлено систему, яку члени Церкви використовують, щоб рекомендувати людей для навчання євангелії. Тепер стало значно простіше і зручніше допомагати друзям зустрітися з місіонерами.

Два сегменти нового Загального довідника тепер доступні українською та ще 22 мовами

Два сегменти Загального довідника для провідників і членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, уперше опублікованого англійською мовою у лютому, тепер доступні українською онлайн та в додатку Євангельська бібліотека.

8 мільярдів імен тепер можна знайти на FamilySearch.org

FamilySearch—найбільший у світі службовий ресурс з генеалогії — опублікував ім’я у пошуковій базі зі своєї історичної колекції записів, яке перетнуло позначку у 8 мільярдів.

У старійшини і сестри Гонг діагностували COVID-19

Всі члени Першого Президентства та Кворуму Дванадцятьох були протестовані та отримали негативний результат